I Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Istakoz Karides Yengeç Görmek Ne Demek?

Rüyada ıstakoz görmek , rüyayı gören kişinin yıllar boyunca hiç gülmeyen talihinin artık güleceğine , şansının açılacağına ve bundan sonra daha rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.

Yapmak için aramış olduğunuz parayı bulacağınıza , yaram kalan hayallerinizi tamamlamak için elinizden geleni yapacağınıza ve uzun zaman sonra şansınızın yaver gideceğine yorulur.

Bunların yanı sıra yaşamış olduğunuz sorunları geride bırakıp artık önünüze bakacağınıza , iyi bir şansa kavuşacağınıza , ne kadar planınız varsa hepsinin gerçekleşeceğine ve zenginlik kapılarının açılacağına alamet eder.

Rüyada Istakoz Yemek Ne Demek?

Rüyada ıstakoz yediğinizi gördüyseniz , özgüveninizin , elinizin çabukluğu sayesinde girmiş olduğunuz her işte çok başarılı olacağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz durumdan ötürü mal ve para kazanıp tüm kapıların açılacağına alamet eder.

Rüyada Karides Görmek Ne Demek?

Rüyada karides gördüyseniz , yakın çevrenizde bulunan bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağınıza , aldatılacağınıza ve yaşayacağınız sorunların daha da çok büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada Karides Yemek Ne Demek?

Rüyada karide yediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da sevdiğiniz dostlar tarafından aldatılacağınıza ve bu duruma çok üzüleceğinize işaret eder.

Haksızlığa uğradığınızdan dolayı içinize kapanacağınıza ve insanlara küseceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra kurmuş olduğunuz hayallerin hepsi suya düşeceğine alamet eder.

Rüyada Yengeç Görmek Ne Demektir?

Rüyada yengeç gördüyseniz , sert mizaçlı ve dostu için canını bile veren birisi ile tanışıp dost olacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu