I Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Islak Mendil Görmek ve Satın Almak Ne Demek

Rüyada ıslak mendil görmek , Rüyayı gören kişi yakın çevresinde birileri ile husumet içerisinde olup arkadaşlarının ortasında kalarak bir seçim yapmak zorunda kalacağına,

kişi tarafsızlığını sorgulamak zorunda kalacağı bazı olaylarla karşı karşıya kalacağına , başka insanlar yüzünden zor durumda kalacağına ve hiç beklenmedik tartışmalarla yüzleşeceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişi ailesi dışında içinde bulunmuş olduğu çevreden bazı baskılar göreceğine ve bazen fikirlerini ifade ederken engellerle karşılaşacağına işaret eder.

Fakat bu durum kişi için zor olsa da ruhani açıdan çok huzurlu olacağına ve kendi prensiplerine göre hareket edebileceğine yorulur.

Rüyada Islak Mendil Görmek İhya

Rüyada ıslak mendil gördüyseniz , birisinden yardım alacağınıza , ıslak saç ; aile içerisinde sorunların çıkacağına ve uzun bir süre boyunca huzurunuzun kaçacağına ve başınızın ağaracağına delalet eder.

Rüyada Islak Mendil Satın Almak

Rüyada ıslak mendil satın aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hayırlı ve güzel haberler alacağınıza , bundan sonra kendisiniz geliştirmek için daha azimli ve istekli olacağınıza , düşüncelerinizi artık eyleme dönüştüreceğinize ve fırsatlar bulup bunları değerlendireceğinize alamet eder.

Bunun haricinde iş alanında yeni keşifler yapacağınıza , olaylara farklı yönden bakacağınıza , iş hayatınızda çok başarılı olduğunuzdan dolayı amirleriniz tarafından terfi alacağınıza yorulur.

Rüyayı gören kişi genel olarak mantığını ön plana alacaktır fakat ikili ilişkilere geldiği zaman duygusallığı asla elden bırakmayacaktır.

Geçmiş zamanda boşa harcamış olduğu zamanlar için pişmanlık duyacağına , bundan sonra geleceğe yönelik planlar yapacağına ve para biriktirip yeni şeyler alacağına alamet eder.

Rüyada Mendil Görmek

Rüyada mendil görmek, zevceye (eşe) veya arkadaşa işaret olarak tabir olunur. Rüyada mendil görmek, bir arkadaşınızın size ihtiyacı var, size bir haber göndermek istiyor, şeklinde tabir olunur.

• Rüyada mendil görmek, bazen de aileye işaretle yorumlanır. Mendilin süslü-püslü olması fazilete, değer ve kıymete işarettir.

Rüyada Teyze Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu