I Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Islak Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorum

Rüyada ıslak görmek , genel olarak kişinin hayatıyla ilgili uyarıcı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında düşmanlarının olduğuna , size iyi görünen insanların aslında arkanızdan iş çevirdiklerine ve ayağınızı kaydırmak için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur.

Eğer siz bu insanlara bir koz verirseniz o zaman size büyük kötülükler yapacaklardır ve bunun için etrafınızda bulunan hiçbir insana güvenmeyin ve bir adım atarken her zaman iki kere düşünün.

Bunun yanı sıra ıslak bir yol gördüyseniz , yakın zaman içerisinde hayırlı olan bir seyahate çıkacağınıza fakat gideceğiniz o yerde çok mutsuz olup evinize o şekilde döneceğinize alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , başınızın sıkışmış olduğu anda başka birisinden yardım alacağınıza , aile sorunları yaşayıp huzursuz bir dönem geçireceğinize ve mutsuz olacağınıza delalet eder.

Rüyada Islak Zemin Görmek 

Rüyada ıslak zemin gördüyseniz , hem iş hem de kendi hayatınızla ilgili doğru kararlar alacağınıza , bu sayede iş konusunda yüksek miktarda kazançlar elde edeceğinize ve hayatınızı ise bir düzene sokacağınıza yorulur.

Eğer kendinizle ilgili yanlış seçimler yaparsanız o zaman yanlış yollara girebilir , sürekli olarak mutsuz olabilirsiniz.Bunun için bir karar verirken her zaman iki kere düşünün ve ona göre karar verin.

Rüyada Islak El Tutmak 

Rüyada ıslak bir el tuttuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşamda çok güvenmiş olduğunuz dostlarınızın boş çıkacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu