Rüyada ışık görmek ne demektir? İslami Yorumu

Rüyada ışık görmek genellikle güzele ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da yaşamış olduğu güçlüklerden kurtulup feraha kavuşacağına , parlak bir geleceğinizin olacağına ,

geçiminizin kolay olacağına ve yaşamış olduğunuz her türlü acının artık son bulacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra geçmiş zaman da yaşadığınız can sıkıcı ve üzücü şeyleri artık geride bırakıp yeni bir sayfa açacağınıza delalet eder.

Rüyada ışık yaktığınızı gördüyseniz , hem istek hem de arzularınıza yakın zaman içinde kavuşacağınıza , parlak bir geleceğinizin olacağına , hedeflerinize kavuşacağınıza ve helal yoldan para kazanacağınıza yorulur.

Rüyada ışık kapatmak genel olarak kişinin her konuda başarısız olacağına ve bu yüzden büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , umudunuzu yitireceğinize , karamsarlık içerisinde olacağınıza ve mutsuz bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada ışık topu gördüyseniz , gerçek yaşam da hayırlı işler yapacağınıza , iç huzura ve rahata kavuşacağınıza delalet eder.

Rüyada gecenin tam ortasında ışık olduğunu gördüyseniz , sıkıntıları artık geride bırakacağınıza , hastaysanız şifa bulacağınıza ve bazı konularda aklanacağınıza yorulur.

Rüyada ateş ışığı gördüyseniz , birisinden acele bir haber alacağınıza ya da sürprizlerle karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

Rüyada şafak ışık görmek genel olarak rüyayı gören kişinin çok başarılı olacağına alamet eder.

  Rüyada Istakoz Karides Yengeç Görmek Ne Demek?
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada ışık görmek ne demektir? İslami Yorumu

  1. Ruyamda heryer çok parlaktı yoludahi göremiyordum ama koşuyordum sanki ğüneş ışinlari heryeri parlatiyordu ama birilerinden kaçiyordum

  2. Rüyamda oturma odasinin tam ortasindan aydinlik oluyor ve bu peygamber efendimizin aydinligiymiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.