İ Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada imza görmek Ne Demek Neye İşarettir?

Rüyada imza görmek , gerçek yaşam da mücadeleci , hırslı ve çalışkan birisi olduğunuza , büyük hayaller peşinde koştuğunuza , hedeflerinizin yüksek olduğuna ve hayatınız boyunca her zaman en iyisini kovalayacağınıza , büyük başarılara imza atarak adınızı her yere duyuracağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra işlerinizi yoluna koymak için elinizden geleni yapacağınıza , bunun için büyük çaba sarf edeceğinize ve planlarınıza sadık olacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , yapamadığınız şeyleri tekrardan yapmak isteyeceğinize , hayal kırıklığı yaşamayacağınıza ve her zaman daha güçlü bir şekilde ayağı kalkacağınıza , herkesin cesaret edemeyeceği işlere girerek o işlerde başarılı olacağınıza işaret eder.

Aynı zaman da borçlardan kurtulacağınıza , sıkıntıları artık geride bırakacağınıza ve kısmetinizin açılacağına yorulur.

Rüyada kağıda imza attığınızı gördüyseniz , yarım kalan işlerinizi tamamlayacağınıza ve işlerinizde çok başarılı olacağınıza delalet eder.

Rüyada beyaz bir kağıda imza attığınızı gördüyseniz , mutlu birisi olacağınıza , hayırlı bir yerden iş teklifi alacağınıza ve şansınızın açılacağına yorulur.

Rüyada nikah defterine imza attığınızı gördüyseniz hayatınızı her zaman planlı bir şekilde yaşayacağınıza , çok çalışıp keyfini ileride süreceğinize işaret eder.

Rüyada imza almak , rüyayı gören kişinin birisinden yardım alarak işini büyüteceğine , daha karlı işe gireceğine ve bol kazanç elde edeceğine alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu