Rüyada İkizlere Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek ( Tabiri)

Rüyada ikizlere hamile olduğunu görmek , rüya sahibinin hem hayırlı hem de güzel bir haber alıp mutlu olacağınıza , zahmetsiz bir şekilde kazanç elde edip zengin olacağınıza , arzu etmiş olduğunuz güce , beklemiş olduğunuz hayırlara ve kısmetlere işaret eder. Bunun yanı sıra uzun süre boyunca beklemiş olduğunuz şeylere en kısa zaman da kavuşacağınıza ve mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize delalet eder. Kısa zaman içinde duyacağınız ve arka arkaya gelecek olan 2 güzel haber ile ferahlığa kavuşacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , mutsuzluktan kurtulamayacağınıza , bizi çok mutsuz edici problemlerle ile karşı karşıya kalacağınıza ve bu problemi çözemeyerek büyük sıkıntı içerisinde gireceğinize alamet eder. Bunun yanı sıra iyi ve dost gibi görünen kişinin kötü olduğuna , refah dolu günlere , iyi bir ilişki yaşayacağınıza ve hak etmiş olduğunuz paraya kavuşacağınıza yorulur. Aynı zaman da işinizde terfi edeceğinize , sevilen birisi olacağınıza ve hayallerinizin gerçek olacağına yorulur.

Rüyayı gören kişinin hayat konusunda çok güçlü birisi olacağına , hem sağlıklı hem de huzurlu günlere , vermiş olduğu sözü yerine getireceğine ve yüksek gelirli ticari işler yapacağına delalet eder. Rüyada ikiz bebeklere hamile olduğunuzu gördüyseniz , karşınıza güzel kısmetlerin çıkacağına , dostlarınızla beraber huzurlu günler yaşayacağınıza ve yeminlere bağlı kalacak olan insanlarla beraber bir arada olacağınıza işaret eder.

Rüyada Çöl Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

20 Yorum

 1. Ben hamilekalmak istiyorum ar arda rüyamda hamile oldğumu ğörüyorum

 2. Rüyamda hamileydim ikiz lerim olacak diyorlardı ve ben endişeliyim

 3. Iki yillik evliyim 6 aylik bebegim var ruyamda hamilelik testi yaptiriyordum iki kanli cizgi cikti ve kör oluyordum bir anda ikiz bebegin olacak diyorlardi sonra da uyandim cevap bekliyorum lütfen

 4. 8 aylık hamileyim üçüncü çocuğuma şu anda ve üyada ikizlere hamile olduğumu gördum ve çok şaşırıyorum Allah hayra yorsun inşallah.

 5. Ruyamda ıkız bebege hamile kaldgmı gordm ve esimle aldırmaya gidiormsuz uyandm

 6. Rüyamda ikiz bebeklere hamile olduğumu görüyorum ve 5 yıllık evliliyim rabbim bu kadar bekletti bak sonunda iki evlat birden verdi diyorum eşime ve o sırada uyandım hayır olsun inşallah

 7. Gerçek hayatta evli ve hamile değilim
  İnşallah iyi haberler bekliyorum

 8. Gerçek hayatta hamileyim ben rüyada ikiz erkek bebekler olduğunu gordum

 9. Ben gercek hayatta hamileyim 6aylık rüyamda bebeğinin ikiz oldugunu ogreniyordum ve cok şaşırıyorum

 10. Kendimi hamile görüyorum ikizlermiş biri kız biri erkekmiş çokta seviniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu