Rüyada İblis (ŞEYTAN) Görmek İslami Yorum

Rüyada iblis görmek, birisi tarafından aldatılacağınıza , dolandırılacağınıza , iftiraya uğrayacağınıza ve kötü kişiler tarafından zarar göreceğinize işaret eder. Bunun yanı sıra bu rüya genel olarak uğursuzluk ve şansızlık olarak yorumlanır.

Hiçbir zaman iyiye ve hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin arkasından dedikoduların yapılacağına , çirkin olayların içerisine girmeye zorlayacaklarına ve adınızı kirletmek için ellerinden geleni yapacaklarına , itibarınızı zedeleyeceklerine delalet eder.

Bunun için çevrenizde bulunan insanlara çok dikkat edin. Çünkü ayağınızı kaydırmak isteyen , sizi yükseltmek istemeyen insanlar olabilir.

Rüyada İblis Öldürmek Ne Demek?

Rüyada iblis öldürdüğünüzü gördüyseniz , art niyetli , arsız ve tehlikeli olan insanlardan en sonunda kurtulmayı başaracağınıza ve böylelikle omzunuzdan bir yükün kalkacağına alamet eder.

Bunun haricinde gerçek yaşam da hastaysanız kısa süre içerisinde şifa bulacağınıza , mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşacağınıza , bundan sonra düşmanlarınızı ve rakiplerinizi yeneceğinize , önünüze birden fazla fırsatların geçeceğine yorulur.

Rüyada İblis Olmak

Rüyada iblis olduğunuzu gördüyseniz , hem egolarınıza hem de nefsinize yenik düşeceğinize , doğru yoldan sapacağınıza , günahkar birisi olacağınıza,

kaza ve bela gibi durumlarla sık sık karşılaşacağınıza , daha önce girmemiş olduğunuz işlere gireceğinize ve böylelikle hak yolundan sapacağınıza işaret eder. Aynı zaman da bir takım yanlışlara düşüp daha sonra pişman olacağınıza yorulur.

Rüyada Paça Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu