Rüyada hortum görmek nedir? İslami Yorumu

Rüyada hortum görmek , rüyayı gören kişinin kazancının yüksek miktarda artacağına , şansınızın ve kısmetinizin açık olacağına , iş hayatınızda yüksek konuma geleceğinize işaret eder. Bunun haricinde beklemediğiniz bir yerden para alacağınıza , sevinçli haber alarak gerçek yaşam da çok mutlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada hortumdan su aktığını görmek ne demek?

Rüyada hortumda su aktığını gördüyseniz , kazancınızın çok yüksek olacağına ve gerçek yaşam da çalışmıyorsanız yakın zaman içinde bir iş bulup çalışacağınıza delalet eder.

Rüyada hortumdaki suyun kurumuş olduğunu gördüyseniz , hem iş hayatınızda hem de maddi olarak büyük bir zarara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada delik hortum görmek

Rüyada delik hortum gördüyseniz , ham paranızın hem de malınızın eksileceğine yorulur.

Rüyada hortum ile etrafı sulamak

Rüyada hortumla etrafı suladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da çok zengin birisi olacağınıza , bol keseden herkese para dağıtacağınıza,

sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve bundan sonra geçim zorluğu çekmeden rahatça bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada çeşmeye hortum takmak

Rüyada bir çeşmeye hortum taktığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da uzun vadeli bir planlar yapacağınıza ve bu planlar sayesinde çok yüksek konumlara geleceğinize alamet eder.

Fakat yapacağınız bir diğer planda evlilik planı olabilir.

Rüyada hortum felaketi görmek

Rüyada hortum felaketi gördüyseniz , hem tehlikeli hem de çok kötü olaylarla karşı karşıya kalacağınıza , maddi ve manevi olarak kayıplar vereceğinize , bu duruma çok üzüleceğinize işaret eder.

  Rüyada hurma görmek ne demek? (ANLAMI)
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada hortum görmek nedir? İslami Yorumu

  1. gökyüzünde hat halinde siyah bir bulut olduğunu gördün ve yaklaştıkça etrafım sanki okyanus gibi su doldu ama hortum bu suyu yarıp kendine yatak açıyordu evimizin yanından geçip gitti ve etkisini kaybetti evin kapısını açıp dışarıya baktığımda her taraf deniz gibi su oluşu devam ediyordu ve bir müddet sonra evimizin etrafında tekrar hortum birkaç kez başlamaya devam etti kapıdan izledim etkisi kuvvetlendi ve evin kapısına yaslandım açmasın diye kapı aralarından aşırı miktarda su eve dolmaya başladı allahım yardım et dememle yön değiştirdi ve uzaklaştı bir müddet sonra hortum sona erdi dışarı çıkıp baktığımda komşularımızın çoğunun evleri ahırları hiç birinin enkazı bile yoktu yerler ıslak sular çekilmiş tam bir yağmur havası vardı da sonra ailemle bir araya geldik

  2. Hayırlı günler.Rüyamda elimde uzun bir su hortumu ve bolca su akıyor.Ama tanımadığım bir ortam büyük bir tuvalethane necisleri görmüyorum ama ilerisi çamurlu diye bolca su aktarıyorum oraya ve sonunda temizliyorum ve her taraf tertemiz sularla su sesleriyle tertemiz oluyor.Birde eşim yanımda tanımadığım bir kadın eşime bakarak sanki ileriyi görür gibi eşime dönüp “eşin senden önce icabet edecek” diyor bende eşime dönüp diyorum ki bak gördünmü ben senden önce hacca yani Allah’ımın huzuruna gideceğim diyorum ve oracıkta uyandım

  3. rüyada denizin içinde alevlerle hortum gördüm sonra allah allah diye bağırdım sonra hortum durdu timsahlar denizden şehre girdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.