Rüyada Hamile Olmak Ne Demek? Neye Çıkar? İşte Tabiri!

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada hamile olmak , rüyayı gören kişi ister erkek isterse de kadın olsun karnınızın büyüklüğü kadar dünya nimetlerine sahip olacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin malının artacağına , çevresindeki insanlar tarafından övüleceğine , hem izzet hem de şerefe ulaşacağına yorulur.

Bir erkek rüyasında kendisini hamile olarak gördüyse , çevresinde bulunan insanlardan bir şeyleri gizlediğine ve ortaya çıkmaması için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Bazı durumlarda bu kavgalı olan erkek ile kadını barıştıracak olan kişinin varlığına alamet eder.

Bekar olan bir kız rüyasında kendisini hamile olarak gördüyse , ailesine gelecek olan uğursuzluk ve şiddete alamet eder. Bazı durumlarda ise rüyayı gören kişinin bulunmuş olduğu yerde yangın ,  hırsızlık veya kaza gibi kötü şeylerin olacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüyayı gören kişiye dokunmasına ve ona karşı eş  olmaya layık olmayan kişi ile nikahlanacağına , uzun bir süre boyunca da bekar kalacağınıza işaret eder.

Bir bayan rüyasında hamile olduğunu gördüyse , yakın zaman içerisinde kısmetinizin açılacağına ve mutlu bir evlilik yapacağınıza yorulur.

Rüyada bir erkek kendisini hamile olarak gördüyse , yakın zaman içerisinde hüzünlü bir olay ile karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Eğer erkek çocuk doğurduğunu görürse , büyük bir felaket ile karşılaşacağına , kız çocuğu doğurursa , yakın zaman içinde eline büyük para geçeceğine yorulur.

 

  Rüyada Eltisini Hamile Görmek Neye İşarettir? İslami Tabiri
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.