Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? ( İslami Tabiri)

Rüyada hamile olduğunu görmek genel olarak birden fazla şekilde yorumlanır. Eğer bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise o zaman uzun zamandır sevmiş olduğunuz kişi ile en sonunda evleneceğinize , hayatınızı sevdiğiniz kişi ile birleştirip mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Eğer yaşlı bir kadın gördüyseniz , uzun zaman boyunca çekmiş olduğunuz para sıkıntısının artık son bulacağına , yokluğun biteceğine ve hayatınızı bolluk içerisinde yaşayacağınıza yorulur.

Bu rüyayı gören kişi erkekse o zaman saklamış olduğu sırlarının yakın zaman içerisinde ortaya çıkacağına ve bu ortaya çıkan sırdan sonra çok üzüleceğinize alamet eder.

Bunun haricinde iş hayatınızda başarılar elde edeceğinize , çok büyük paralar kazanacağınıza , mal ve mülk satın alarak servetinize servet katacağınıza delalet eder.

Rüyada hamile bir erkek gördüyseniz , gerçek yaşamda saklamış olduğunuz bazı sırların ortaya çıkacağına , bu yüzden büyük bir sıkıntı içerisine gireceğinize ve üzüleceğinize işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , soyunuzu inkar edeceğinize , dürüst insanlardan olmayan hayırsız çocuklara ya da büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize alamet eder.

Rüyada hamile olan bir kadın gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda sürekli olarak sıkıntılar yaşayacağınıza , bu durumda çok üzüleceğinize işaret eder.

Fakat olumlu olarak bakarsak yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haber ile çok sevineceğinize yorulur.

  Rüyada hamile görmek ne demek İslami tabiri
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.