Rüyada Hamile Olduğunu Bilmek Ne Demektir?

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamile olduğunu bilmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Yani bu rüya kişi için güzel değildir.

Gerçek yaşam da çekmiş olduğunuz sıkıntıların biraz uzun süreceğine , hem maddi hem de manevi olarak bazı olumsuzluklar yaşayıp moralinizin çok bozuk olacağına ve beklediğiniz yardımı alamayınca büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza delalet eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi bir bayansa o zaman iş yaşantısında çok güzel paralar kazanacağına , hem mal hem de mülk sahibi olup yatırımlar yapacağına yorulur.

Fakat rüyayı gören kişi bir erkekse o zaman ciddi anlamda bazı sıkıntılar çekeceğine , aile hayatınızda bazı sorunlar yaşayacağınıza alamet eder.

Bunların yanı sıra yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haberden dolayı kendinizi çok mutlu hissedeceğinize,

bolluk ve bereketli bir şekilde yaşacağınıza , evliyseniz bebek sahibi olmak istediğinize ve bunun için adak adayıp sofra kuracağınıza ve birden fazla kişinin size hayır yapacağına işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman evlilik yolunda bir adım atacağına , karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine ve huzurlu bir yuva kuracağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya bir dedikodu olarak tabir edilir.

Bir dedikoduya karışarak güvenmiş olduğunuz insanlar tarafından çok üzüleceğinize , evlilik kararı alacağınıza fakat evlilik istediğiniz gibi olmayacağına , iş hayatınızda yatırımlar yapıp kaybedeceğinize yorulur.

  Rüyada Dul Kadını Hamile Görmek İslami Tabiri
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.