Rüyada Hamile Haberi Almak ( İslami)

Rüyada hamile haberi almak , rüya sahibinin yakın zaman içerisinde evini değiştireceğine , eğer gerçek yaşam da işi gücü yoksa kısa zaman içerisinde bir iş bulacağına , çalışıyorsa o zaman da iş değişikliği yapacağına ya da ek bir işe başlayacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra alacağı güzel bir haber ile çok sevineceğine , hayatının her zaman olumlu olacağına delalet eder.

Eğer rüyada hamile haberi aldığınız kişiyi tanıyorsanız o zaman bu kişinin hayatıyla ilgili bir değişiklik yapacağına , güzel gelişmelere şahit olacağına yorulur.

Bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanır. Kişi için müjdeli bir haberin geleceğine yorulur.

Rüyada Eşinin Hamile Haberini Almak

Rüyada eşinizin hamile haberini aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz bir evlat sahibi olacağınıza , başınıza birden fazla talih kuşu konacağına,

para açısından hiçbir zaman sıkıntı çekmeyeceğinize , borçlarınız varsa bunları kısa zaman içerisinde ödeyeceğinize ve içerisinde bulunmuş olduğunuz sıkıntılardan bir an önce kurtulacağınıza alamet eder.

Rüyada Başkasının Hamile Haberini Almak

Rüyada başka birisinin hamile haberini aldığınızı gördüyseniz , umudunuzu yitirmiş olduğunuz bir anda tekrardan hak etmiş olduğunuz saygınlığa kavuşacağınıza,

uzun zamandan beri istemiş olduğunuz toplu paraya yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza ve yaşamış olduğunuz zorlukları geride bırakacağınıza işaret eder.

2 Comments

  1. Sultan 7 Ocak 2018
  2. Anonim 5 Şubat 2020

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!