Rüyada hamile görmek ne demek İslami tabiri

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamile görmek , hem kadın hem de erkek için bu rüya her zaman iyiye ve hayra yorumlanır. Genel olarak şan ve şöhret olarak tabir edilir.

Kişinin yakın zaman içerisinde çok güzel nimetlere ve güzelliklere kavuşacağına , yakın çevrenizde birisinin hamile olduğunun haberini alacağınıza , mutlu ve aynı zaman da huzurlu bir aile kuracağınıza , kısa süre içerisinde ise çocuk sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada hamile birini görmek

Rüyada hamile birisini gördüyseniz , iş hayatınızda çok başarılı olduğunuz için herkes tarafından sayılan biri olacağınıza , mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize ,

övüleceğinize ve önemli başarılara imza atıp yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada hamilelik testi yapmak ne anlama gelir?

Rüyada hamile testi yaptığınızı gördüyseniz , isteklerinizi zorlayacağınıza , arzularınıza kavuşmak için büyük çaba sarf edeceğinize alamet eder. Bunun yanı sıra hem malınızın hem de paranızın artacağına , istemediğiniz olaylarla karşı karşıya kalıp kısa süreliğine sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder. Bunun haricinde istek ve arzularınıza yavaş yavaş kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada hamile olduğunu görmek

Rüyada hamile olduğunu görmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanmaz. Mutsuz bir şekilde evlilik yapacağınıza , kendinizi her zaman hem mutsuz hem de üzgün hissedeceğinize , büyük sıkıntılar içerisinde olacağınıza delalet eder.

Doğuma ne kadar çok yaklaştıysanız sıkıntılardan o kadar kısa süre de kurtulmuş olursunuz.

Eğer doğum yaparsanız o zaman bütün sıkıntılardan ve dertlerden kurtulursunuz.

Rüya sahibi gerçek yaşam da hamile ise o zaman sorunsuz bir şekilde doğum yapacağına ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceğine işaret eder.

  Rüyada Hoca Görmek Onunla sohbet edip, Namaz kılmak ne anlama gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.