Rüyada Hamile Kadın(Bayan) Görmek Ne Demektir?

Rüyada hamile bayan görmek genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanır. Yakın zaman içerisinde alacağınız hayırlı bir haberden dolayı çok mutlu olacağınıza , çok sevinçli olduğunuzdan dolayı etrafınızda bulunan insanlara hediyeler dağıtacağınıza işaret eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi hamile olan bayanı tanıyorsa o zaman o insandan iyilik göreceğine , rüya sahibine bir iyiliği dokunacağına yorulur.

Fakat rüyanızdaki bayanı tanımıyorsanız o zaman tanımadığı birisini bir sıkıntıdan kurtaracağına alamet eder.

Bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evliyse o zaman bebek beklediğine , yeni bir iş girişimine gireceğine,

yeni fikirleriniz sayesinde gireceğiniz bir girişimde bol miktarda kazanç elde edeceğinize , maddi kazancınızın yüksek olacağına delalet eder.

Yeni girişimlerde bulunduğunuzdan dolayı hayatınız boyunca maddi sıkıntı çekmeyeceğinize , hem bolluk hem de refah içerisinde bir yaşam süreceğinize , nesillere birden fazla mal varlığınızı bırakacağınıza işaret eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi bir erkekse o zaman , işlerinizin bir süre boyunca iyiye gitmeyeceğine,

sıkıntılar yaşayacağınıza fakat kısa zaman içerisinde bu sıkıntılardan kurtulacağınıza , bir süre sonra ailenize gelecek olan yeni bir bebek ile işlerinizin tekrardan iyi olacağına yorulur.

Gerçek yaşam da bir düşmanınız varsa o zaman düşmanınızı gerçekte yeneceğinize , planlarını alt üst edeceğinize ve her zaman temkinli davranacağınıza delalet eder.

  Rüyada Haber Almak Ne Demek (Diyanet)
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.