H Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Hamam Böceği Görmek

Rüyada Hamam Böceği Görmek ve Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada hamam böceği görmek , rüyayı gören kişinin çevresinde art niyetli ve kötü insanların var olduğuna işaret eder.

Gerçek yaşam da dost sanmış olduğunuz insanların aslında arkanızdan size kötü laflar ettiklerine , sizi batırmak için ellerinden geleni yaptıklarına ve tuzaklar hazırladıklarına yorulur.

Bunun için çevrenizde bulunan insanlara çok dikkat edin gerekirse bir müddet kadar onlarla arkadaşlığınızı kesin. Yoksa hem maddi hem de manevi olarak büyük zarara girebilir hayatınız alt üst olabilir.

Bazı rüya yorumcularına göre , dost sanmış olduğunuz insanların aslında asalak kimseler olduklarına , bu insanların tek kötülüğü sadece laflarında olduğuna yani kişiye herhangi bir zarar vermeyeceğine yorarlar.

Rüyada Hamam Böcekleri Görmek

Rüyada hamam böcekleri gördüyseniz , çevrenizde art niyetli ve kötü fikirli insanların olduğuna işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi bunları hiç dert etmeyeceğine ve gülüp geçeceğine alamet eder.

Rüyada Hamam Böceği Yediğini Görmek

Rüyada hamam böceği yediğinizi gördüyseniz , hayatta her aşamayı sorunsuz bir şekilde aşacağınıza , istemiş olduğunuz şeylere en kısa zaman içerisinde kavuşacağınıza , inancınız ve azminiz sayesinde her şeyin üstesinden geleceğinize yorulur.

Rüyada Hamam Böceği Öldürmek

Rüyada hamam böceği öldürdüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da yaşayacağınız olumsuzluklardan dolayı tadınızın kaçacağına,

mutsuz olacağınıza , hem iş hem de sosyal yaşantınızda bazı sorunlarla karşılaşacağınıza ve bu yüzden neşenizin ve huzurunuzun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Hakim Görmek

Bir Yorum

  1. Rüyamda battaniyenin içi dolu böcekler vardır görüncemele battaniyeyi dışarı çıkarıyordük birden bazıları çıkıp cama yaşıyordu içerde iki çocuğum vardı onlara gitmesin diye onları almaya gidiyordün birden bacaklarima yaştılar dışarı çıkıp onları öldürüyodum bitanesi baş parmğama yapışıyordu onda çekip öldürüyor dum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu