G Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Gaz Görmek Nedir? Neye İşaret Eder?

Rüyada gaz görmek , rüyayı gören kişi gerçek yaşamda malıyla çok övüneceğine , insanların duygu ve düşüncelerini hiçbir zaman ciddiye almayacağına ve sadece kendi menfaatini , zenginliğini ve rahatını düşüneceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra imkanlarınızın fazla olduğu halde yakınlarınıza ya da komşularınıza yardım etmeyeceğinize , anlayışsız , vurdum duymaz ve kötü bir kişi olduğunuza yorulur.

Eğer rüyada hava gazı gördüyseniz o zaman bu rüya hayra yorumlanır. Rüya sahibinin şanslı olacağına delalet eder.

Rüyada Gaz Çıkarmak Nedir?

Rüyada gaz çıkardığınızı gördüyseniz , hem olumsuz hem de kötü düşüncelerini artık kalbinizden atacağınıza , içinizdeki şeytanı susturacağınıza ve her zaman ılımlı , hoşgörülü ve anlayışlı birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyada namazda gaz çıkarmak , canınızın çok sıkılacağına , moralinizin bozuk olacağına ve gülen yüzünüzün bir anda solacağına , tatsız olaylarla karşı karşıya kalacağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra günahınız olmadığı halde bir işten sorumlu tutulacaksınız ve bu günahsızlığınızı ispat etmek için elinizden geleni yapacaksınız.

Rüyada Kokulu Gaz Çıkarmak

Rüyada kokulu gaz çıkarmak , genel olarak uğursuzluk ve şansızlık olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişiyi çok üzecek , öfkelendirecek ve strese sokacak sözler işiteceğine ve bu yüzden moralinin çok bozuk olacağına yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu