G Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Gaz Çıkarmak Nedir? Neye Çıkar?

Rüyada gaz çıkarmak genel olarak değişik şekillerde yorumlanabilmektedir. Ulu orta olan bir yerde gaz çıkardığınızı gördüyseniz , hem büyük sıkıntı içerisine gireceğinize hem de hastalık çekeceğinize yorulur.

Bunun yanı sıra hayatınızın zorlaşacağına , işlerinizin kötüye gideceğine , düzeninizin bozulacağına delalet eder.

Eğer tuvalette gaz çıkardığınızı gördüyseniz o zaman bu rüya hayra ve iyiye yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin hayatının kolay olacağına , güzel günler geçireceğine ve sürekli olarak iyiliklerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Birinin Gaz Çıkardığını Görmek

Rüyada birisinin gaz çıkardığını gördüyseniz , yakın zaman içerisinde yüz kızartıcı bir suç işleyeceğinize , herkese rezil olacağınıza yorulur.

Eğer birisinin sessiz bir şekilde gaz çıkardığını gördüyseniz o zaman kendinizi çok zor durumda bırakacağınıza ve bunun üstesinden gelmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyada namazda gaz çıkarmak , rüyayı gören kişinin sıkıntıya ve zahmete düşeceğine , bazı şeylerden çok korkacağına , akılsız davranışları yüzünden başını her zaman derde sokacağına ve sonrasında çok pişman olacağına yorulur.

Rüyada Gaz Kokusu Almak

Rüyada gaz kokusu aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da bir takım sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza ve bu yüzden çok üzüleceğinize alamet eder.

Bunun yanı sıra beklemediğiniz kötü olaylarla karşı karşıya kalacağınıza işaret eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu