Rüyada Fasulye Toplamak Görmek Ne Demek İslami?

Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada fasulye toplamak , rüya sahibinin hem huzurlu hem de temiz olan şeylere kavuşacağına , duygusal yükü aşırı fazla olan kişiden uzak duracağınıza , iş hayatınızda mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , evli değilseniz yakın zaman içerisinde karşınıza çıkacak biri ile evleneceğinize , müjdeli bir haber ile mutlu olacağınıza ve hayallerinizin en sonunda gerçek olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra olumsuz olarak bakacak olursak , hem maddi hem de manevi olarak sıkıntı içerisine gireceğinize , huzurunuzun bozulacağına , yakın çevrenizde çeşitli sorunlar yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada Fasulye Görmek  Ne Demektir?

Rüyada fasulye görmenin birden fazla yorumu vardır. Yani görülen fasulyenin cinsi burada çok önemlidir.

Ama genel olarak bakarsak fasulye hem kısmete hem de talihe yorulur. Ama olumsuz olarak bakarsak kötü şansa ve kötü kısmete işaret eder.

Rüyayı gören kişinin işlerinin hiçbir zaman yolunda gitmeyeceğine , yolunda gitmeyen işleriniz yüzünden çok üzüleceğinize ve sıkıntı içerisine gireceğinize delalet eder.

Kişi gerçek yaşam da yapacağı işlerde kesinlikle çok dikkatli olması gerekiyor. Bazı rüya yorumcularına göre , kişi gerçekte hasta ise kısa süre içerisinde şifa bulacağına yorarlar.

Rüyada Yeşil Fasulye Görmek

Rüyada yeşil fasulye gördüyseniz , başınızdan hem hayırlı hem de güzel olayların geçeceğine , bolluk ve bereket içerisinde hayat süreceğize , bekarsanız karşınıza çıkan bir bayan ile evlenip mutlu bir yuva kuracağınıza delalet eder.

  Rüyada Füze Görmek Diyanet İhya Yorumu
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Fasulye Toplamak Görmek Ne Demek İslami?

    1. Rüyada bahçeden fasulye topluyorum ama okadari vardık bitmiyecek şekilde yeşil olarak bazılarında kurumuş yeresicramis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.