Rüyada fal görmek ve Baktırmak Neye İşarettir? İslami Tabiri

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek , rüyayı gören kişinin sevmiş olduğu çantanın çalınacağına , eşinizle aranızın bozulup açılacağına , dedikodular yapacağınıza ve destek almış olduğunuz biri ile aranızın bozulacağına ve o kişiyi yarı yolda bırakacağınıza delalet der.

Rüyada fal baktırmak ne anlama gelir?

Rüyada fal baktırdığınızı gördüyseniz , iş konusunda başarılı olacağınıza , iyi bir yaşam süreceğinize , toplumda yer alan ön yargıları umursamayacağınıza , cesaretli olduğunuz için bütün dikkatleri üzerinize toplayacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra dedikodulardan dolayı çok mutsuz ve huzursuz olacağınıza , kısa süre içerisinde büyük sıkıntı içerisine düşeceğinize alamet eder.

Rüyada kendi falına bakmak

Rüyada kendi falınıza baktığınızı gördüyseniz , yeni işlere gireceğinize , yeni atılımlar yaparak büyük başarılara imza atıp iyi kazanç elde edeceğinize yorulur.

Rüyada fal bakmak nedir?

Rüyada fal bakmak , rüyada gördüğünüz fal eğer iyi ise o zaman düşmanlardan , sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza yorulur.

Eğer fal kötüyse o zaman düşmanlarınızdan büyük zarar göreceğinize delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , gerçek yaşam da yaşayacağınız sıkıntıları arkadaşınız veya dostunuz tarafından açılacağına ,

hayırlı kişilerle tanışıp mutlu olacağınıza , girmiş olduğunuz bir işte ortaklık kuracağınıza fakat küçük bir zarara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada birine fal açmak

Rüyada fal açtığınızı gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir anda iş görüşmesi teklifi alacağınıza ve bu iş görüşmesinde olumlu yanıt alacağınıza alamet eder.

  Rüyada Lağım Faresi Görmek ve Öldürmek Ne Demektir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.