Rüyada Evlat Edinmek İslami ve Diyanet Tabiri

Rüyada evlatlık edinmek İslami kaynaklara ve diyanet açıklamasına göre , Rüyayı gören kişinin yaşamında ona her zaman yardım eden , onu seven birisinin olduğuna delalet eder.

Bunun yanı sıra gerçek yaşam da evliyseniz yakın zaman içerisinde bir çocuğunuzun olacağına , hayatta hem huzurlu hem de mutlu olacağınıza yorulur.

Rüyada evlat edinmek genel olarak hayırlı ve iyi bir rüya olarak yorumlanır.

Kısa zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza , iyimser olan insanlarla karşılaşacağınıza alamet eder. Eğer erkek çocuk evlat edindiğinizi gördüyseniz,

uzak olan bir tanıdığınızdan müjdeli haber alacağınıza , kız çocuk evlat edindiğini görmek , hayırlı olan bir işe gireceğinize , çevrenizdeki insanlardan iyilik göreceğinize ve sevindirici olaylar yaşayacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde hem maddi hem de manevi olarak bir huzura kavuşacağınıza alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , çevrenizde bulunan insanlara karşı çok duyarlı olacağınıza , hem insanları hem de çocukları çok seven birisi olacağınıza ve vicdanlı birisi olduğunuza yorulur.

Rüyada kendi çocuğunu evlat edindiğini görmek

Rüyada kendi çocuğunuzu evlat edindiğini gördüyseniz , çocuğunuz ile biraz uzak düşeceğinize , çocuğunun uzak bir yerlere gideceğine işaret eder.

Fakat bu gidişi temelli değildir genel olarak bir iş gezisi ya da seyahat olabilir.

Bunun yanı sıra çocuğunuzun yabancı kişilerle ortak iş yapacağına , yapmış olduğu bu işler sayesinde iyi paralar kazanacağına ve kazanmış olduğu bu paraları hayırlı işlerde kullanacağına delalet eder.

8 Comments

  1. gunaz 1 Ocak 2018
  2. Anonim 14 Nisan 2018
  3. leyla 19 Haziran 2018
  4. Anonim 30 Temmuz 2018
  5. Anonim 9 Ağustos 2018
  6. Nihal 13 Ekim 2018
  7. Ayten 3 Temmuz 2019
  8. Anonim 27 Şubat 2020

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!