Rüyada ev görmek Ne Demek? İslami Tabiri

Rüyada Ev Görmek

Rüyada ev görmek , genel olarak evin şekline ve kişinin durumuna göre farklı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen ev genellikle bir erkeğin beraber yaşamış olduğu bayana delalet eder.

Rüyada yeni bir ev görmek neye işarettir?

Rüyada yeni bir ev gördüyseniz , yakın zaman içerisinde taşınacağınıza ve iş hayatınızda çok başarılı olup iyi yerlere geleceğinize işaret eder.

Rüyada yeni bir eve girmek

Rüyada yeni olan bir eve girdiğinizi gördüyseniz , fakirlikten kurtulup zengin olacağınıza , zenginseniz servetinize servet katacağınıza alamet eder.

Rüyada eski ev görmek ne anlama gelir?

Rüyada eski bir ev gördüyseniz , hem kötü hem de tatsız olan olaylarla karşılaşacağınıza , uğursuzluk yaşayacağınıza , huzursuz olduğunuzdan dolayı büyük üzüntü yaşayacağınıza işaret eder.

Hayatınızla ilgili planlamış olduğunuz şeyler iyiye değil de hep kötüye doğru gideceğine , düzeninizin bozulacağına , her konuda başarısız ve hasta olacağınıza işaret eder.

Rüyada eski ev kiralamak

Rüyada eski bir ev kiralamak , gerçek yaşam da büyük bir hayal kırıklığına,  maddi olarak da zarara uğrayacağınıza ve mutsuz olacağınıza delalet eder.

Rüyada eski ev almak ne demek?

Rüyada eski ev aldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da vereceğiniz yanlış kararlar yüzünden hem malınızı hem de paranızı kaybedip büyük hayal kırıklığına uğrayacağınıza alamet eder.

Rüyada harap bir ev görmek

Rüyada harap olan bir ev görmek , genel olarak hem hastalık hem de keder olarak yorumlanır.

  Rüyada Pis Ev Görmek Ne Demek
1 yorum

One thought on “Rüyada ev görmek Ne Demek? İslami Tabiri

  1. Benim 150 mt evim var rüyada evimizi kaybetmişiz 95 mt eve evimiz varmış ona taşınıcaz evde yaşlı bır kadın kiracı var onu evden çıkarıyomuşuz kadın çok ağladı ben ona diyorumki evsiz kaldım yoksa asla çıkarmazdım seni öyle üzülüyorumki kadına ama başka catem yokmuş.gibi uyandım sonra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.