Rüyada Eşini Hamile Görmek Ne Demektir?

Rüyada Hamilelik Anlamları

Rüyada eşini hamile görmek , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evliyse yakın zaman içerisinde bir evlada sahip olacağına ve yaşayacağı aile saadetine delalet eder.

Bunun yanı sıra eşinizle beraber çok güzel vakitler geçireceğinize , onunla beraber huzurlu olacağınıza , ailece alacağınız çok güzel haberlerden dolayı kendinizi çok mutlu hissedeceğinize delalet eder.

Eğer rüyada ikizlere hamile olduğunuzu gördüyseniz , birden fazla nimete sahip olacağınıza , hayatınızla ilgili değişimler yapacağınıza alamet eder.

Rüyada eşinizi hamile olarak gördüyseniz ve eğer gerçek yaşamda da eşiniz hamileyse o zaman hem güzel hem de sağlıklı bir bebeğe sahip olacağınıza,

kısa zaman içerisinde elinize yüklü miktarda para geçeceğine , maddi açıdan çok zengin birisi olacağınıza , çekmiş olduğunuz sıkıntıları bir kenarı bırakarak her zaman önünüze bakacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişi veya eşinin bir günaha girdiğine fakat doğacak olan bebekle beraber bu günahlardan arınacağına işaret eder.

Bekar birisi böyle bir rüya gördüyse , kısa zaman içerisinde bir hanımla tanışarak evleneceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına yorulur.

Bu rüya genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanmaktadır.

Rüya sahibi sıkıntılarından kurtulacağına , feraha kavuşacağına , bundan sonra kötü günler yaşamayacağına ve mutluluk içerisinde bir yaşam süreceğine alamet eder.

  Rüyada Evlenmeden Hamile Kalmak Neye Yorumlanır?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.