Rüyada Erkek Bebek Doğurmak ( İslami Tabiri)

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak

Rüyada erkek bebek doğurmak, uzun zamandan beri hayalini kurduğu ne var ise buna yakın zamanda kavuşacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin içinde ukte kalan duyguları sonunda gerçekleştireceğine de yorumlanan rüya aynı zamanda hayırlı kısmete de delalet etmektedir.

Rüyasında erkek bebek gören kişi eğer bekar ise bu kimsenin dünyevi hayatında sıkıntıların üstesinden geleceğine ve evleneceğine işaret etmektedir. İş hayatı kötü giden ve olumsuzluklar ile karşılaşan kişinin bu durumdan kurtulacağına ve sıkıntılarının üstesinden geleceğine işaret etmektedir.

Erkek Çocuğu Dünyaya Getirmek

Farklı şekilde yorumlanan bu rüya bekar ve evli kimselere göre değişiklik göstermektedir. Rüyada bekar kimse erkek çocuk doğurduğunu görüyor ise sıkıntılı bir dönemin ardından rahata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli bir erkek karısının erkek çocuk dünyaya getirdiğini görüyor ise bu kimsenin kız çocuğu sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi eğer kolay bir doğumun ardından erkek çocuğu dünyaya getiriyor ise bu kişi bir erkekten yardım alarak sıkıntılarını atlatacak demektir.

Kimi rüya tabircilerine göre erkek bebek kötüye de yorumlanabilmektedir. Bu tabirlere göre erkek bebek doğuran kimse uzun süre sıkıntı çekiyor demektir. Bu sıkıntıların biraz daha devam etmesinin ardından rüya sahibi sıkıntılarından bir anda kurtulacaktır.

Erkek Çocuk Sevdiğini Görmek

Rüyada erkek çocuğunu sevdiğini görmek kimi zaman hayra yorumlanırken kimi zamanda konu sahibinin bir düşmanı olduğu şeklinde yorumlanabilmektedir.

Düşman rüya sahibinin zayıf noktalarını bularak onu alt etmeye çalışacaktır. Çocuğun beyaz tenli olması gizli düşman anlamına gelmektedir. Eğer esmer ise varlıklı bir kimse tarafından gelecek düşmanlığa işaret etmektedir.

Erkek Bebek Emzirdiğini Görmek

Rüya sahibi eğer hamile ise kız çocuğu sahibi olacağına işaret etmektedir. Eğer çocuğu olan kadın kendi evladını emziriyor ise bu çocuğunun iyi bir kimse olacağına ve hayırlı işler yapacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Eşimin Beni Aldattığını Görmek İslami Ve Psikolojik Yorumu

Eğer kadın yabancı bir çocuğu emziriyor ise birinden yardım göreceğine ya da birine yardım edeceğine yorumlanır. Kimi yorumlara göre yabancı erkek çocuğunu emzirmek akrabalardan gelecek olan bir düşmanlığa da işaret eder.

10 yorum

10 thoughts on “Rüyada Erkek Bebek Doğurmak ( İslami Tabiri)

  1. Rüyamda dört kollu erkek bebek doğurdum ne anlama geliyor doğar doğmaz konuşmaya başladı allahım hayırlara çıkarsın

  2. Ben gerçek hayatta bekarım rüyamda da bekarım ve bir anda erkek çocuk doğurdğumu gördüm

  3. Dul bir kadının rüyamda bir erkek bebek doğuruyorum emziriyorum büyüyüp yağız bir delikanlya olduğunu görüyorum bu ne demektir yorumu nedir yorumlarsanız sevinirim

  4. Gercek hayatta bekarim ama rüyamda da bekarim ama cocugun babasinin kim olduğunu biliyorum cok sacma biryerde aniden acısız doguruyorum bebegi ben kiz olmasini istiyorum ama erkek oldugunu görüyorum bebek cok guzel surekli gülüyor emziriyorum falan bebegi

  5. Ben 9 aylık hamileyim ve herkes beni rüyasında erkek bebek durdumu görüyur bu ne anlama geliyor lütfen yazın

  6. Ruyamda 3 tane erkek bebeğim oluyordu bitanesi yaşamıyordu ona sütümü veriyordum ve sütümü verince bebek yaşıyordu bana bakiyip gulumsuyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.