Rüyada Erkeğin Hamile Kalması Ne Demektir?

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada erkeğin hamile kalması , eğer erkek bir bayanla ilişkisinden hamile kaldığını görüyorsa sıkıntılı bir döneme giriş yapacağına delalet eder.

Fakat bu rüyayı gören kişi erkekse o zaman iyi sonuçlarla karşılaşacağına , sınav veya mülakat gibi şeylere gitmeden önce sıkı hazırlanıp sonra gidip iyi sonuçlar alacağınıza işaret eder.

Rüyada karnınızın daha belirgin olduğunu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir sıkıntı içerisine gireceğinize , bu sıkıntılarınızı kimseyle paylaşmayıp sadece kendiniz halletmeye çalışacağınıza fakat birisinden yardım almayarak çözemeyeceğinize yorulur.

Eğer erkek hamile olduğunu biliyor ve bundan mutluluk duyuyorsa o zaman , kısa zaman içerisinde iyi haberler alacağınıza,

ileri ki zamanlarda bir mirasla karşılaşacağınıza , para sıkıntısızdan , evsizlikten ve bunun gibi büyük sıkıntılardan uzak olacağınıza yorulur.

Rüyayı gören kişi bir işte çalışıyorsa , yeni girişimlerde bulunacağına , iş değişikliği yapacağına,

gerekirse şehir dışına çıkacağına işaret eder. Bunun yanı sıra ailenizle beraber çok mutlu olacağınıza,

güzel zamanlar geçireceğinize , eğer gerçek yaşam da evli değilseniz karşınıza çıkacak olan birisi ile dünya evine gireceğinize , evliyseniz bir bebek sahibi olacağınıza delalet eder.

Eğer gerçek yaşam da çocuklarınız varsa onların sıkıntı çekmeyeceğine , derecelerinin çok yükseleceğine , okullarında çok başarılı olacaklarına alamet eder.

  Rüyada Hoca Görmek Onunla sohbet edip, Namaz kılmak ne anlama gelir?
1 yorum

One thought on “Rüyada Erkeğin Hamile Kalması Ne Demektir?

  1. Ben rüyamda eşimin oglunun hamile olduğunu gördüm karda buyurmuştu bu rüya ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.