Rüyada El Öpmek Görmek Diyanet Tabiri

Rüyada el öpmek , yakın zaman içerisinde çevrenizde bulunan insanlardan tarafından saygınlık ve itibar göreceğinize , girmiş olduğunuz işlerde çok başarılı olacağınıza , başarılarınızdan dolayı itibar sahibi olup herkes tarafından tanınan biri haline geleceğinize işaret eder.

Daha önce hiç görmediğiniz birisinin elini öptüğünüzü gördüyseniz , çevreniz tarafından çok sevilen birisi olduğunuza ve büyük bir saygı gördüğünüze işaret eder.

Eğer ölmüş birisinin elini öptüğünüzü gördüyseniz , herkes tarafından takdir edileceğinize ve büyük bir saygınlık göreceğinize yorulur.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek

Rüyada eşinizin elini öptüğünüzü gördüyseniz , aile içerisinde hem huzur hem de mutluluğun olacağına , hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacağınıza ve ailenizle beraber mutlu mesut bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Rüyada Annenin ve Babanın Elini Öpmek

Rüyada hem annenin hem de babanın elini öpmek , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da anne ve babasına çok düşkün olduğuna , hayırlı ve aynı zaman da iyi niyetli bir evlat olduğuna delalet eder.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyada sevgilinin elini öpmek , gerçek yaşam da sevgilinize çok aşık olduğunuza , onu mutlu etmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Birinin Dudağını Öpmek

Rüyada birisini dudağından öptüğünüzü gördüyseniz , hem maddi hem de manevi olarak çevreden destek alacağınıza , çok yakınlarınızdan çeşitli konularda yardım isteyeceğinize ve bu sayede problemlerinizi çözeceğinize yorulur.

 

  Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.