Rüyada cin görmek Ne Demektir? İslami

Rüyada Cin Görmek

Rüyada cin görmek , dünya işiyle uğraşan ve sırf gururu için hile yapan bir kişinin varlığına alamet eder.

Bunların yanı sıra insanları hep rahatsız eden hayvan ya da düşmanların saldırısına uğramaya , kısa zaman içerisinde uzak bir yolculuğa çıkacağınıza ve günah işleyeceğinize işaret eder.

Rüyada cinleri görmek ne anlama gelir?

Rüyada cinleri gördüyseniz , hem hokkabaz hem de sihirbaz birisi olduğunuza , isteklerinize hiçbir zaman kavuşamayacağınıza , insanların kötülüğünü isteyeceğinize ve günah işleyeceğinize yorulur.

Ayrıca cin gören kişi gerçek yaşam da her zaman zalim olanlarla uğraşır.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin geçim sıkıntısı içerisine gireceğine , moralinin çok bozuk olacağına hem maddi hem de manevi olarak çökeceğine yorarlar.

Rüyada lambada cin olduğunu gördüyseniz , içinizde bir güç olduğuna ve serbest bırakılmayı beklediğine delalet eder.

Rüyada kapıda cin görmek

Rüyada kapıda cin olduğunu gördüyseniz , kısa süre içerisinde büyük bir zarara uğrayacağınıza , darlık çekeceğinize ve sıkıntıya düşeceğinize alamet eder.

Rüyada cin olmak

Rüyada cin olduğunuzu görmek , gerçek yaşam da çok hile yapacağınıza ve bir şeyleri hep hile ile kazanacağınıza yorulur.

Rüyada içine cin girdiğini görmek

Rüyada içinize cin girdiğini gördüyseniz , gereksiz olan endişelerden , kaygılardan ve sıkıntılardan kurtulup rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Rüyada içine cin girmiş birini görmek

Rüyada bir başkasının içine cin girdiğini gördüyseniz , o kişinin hayatının alt üst olacağına ve bu kişiyi eğer tanıyorsanız sizden yardım beklediğine alamet eder.

 

  Rüyada cam görmek ne demek islami
1 yorum

One thought on “Rüyada cin görmek Ne Demektir? İslami

  1. Rüyamda bebek var ve annesi bana getiriyor cinler musaalat olmuş okuyorum ve çocuk kurtuluyor uyandım ruyamdan sonra bida uyudum bu sefer başka bir bebek gene aynı sekilde gozlerine bakıyorum ve okumaya başlıyorum bebek çıldırıyor ve dislerimi tutuyor eliyle elini cekiyorum bebek kendine geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.