Rüyada boyanmak ( Makyaj) Ne Anlama Gelir?

Rüyada boyanmak , genel olarak herkesin seveceği bir işte çalışacağınıza , çevreniz tarafından çok sevileceğinize ve takdir toplayıp saygınlık kazanacağınıza delalet eder.

Rüyada makyaj yapan birini görmek

Rüyada makyaj yapan birisini gördüyseniz , makyajı yapan kişiyi eğer gerçek yaşam da tanıyorsanız o zaman aldatacak olan kişi sizden fayda sağlayacağına yorulur.

Eğer tanımıyorsanız o zaman yabancı biri tarafından kandırılacağınıza işaret eder.

Rüyada makyaj yapan erkek görmek

Rüyada makyaj yapan bir erkek gördüyseniz , hem art niyetli , hem çıkar sağlayan , hem de ihanetci birisinin varlığına yorulur.

Rüyada makyaj yapan kadın görmek

Rüyada makyaj yapan bir kadın görmek , erkek görmeye göre daha iyidir.

Rüyada makyaj silmek ne demek?

Rüyada makyaj sildiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşamda yapmış olduğunuz hatalardan döneceğinize , günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize , işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı pişmanlık duyacağınıza ve haramdan her zaman uzak duracağınıza delalet eder.

Rüyada göz makyajı yapmak ne demek?

Rüyada göz makyajı yaptığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza ve kazancınızın artacağına yorulur.

Rüyada sürme çekmek ne demektir?

Rüyada sürme çekmek , rüyayı gören kişinin maddi durumunun çok iyiye gideceğine , zor duruma düşmemek için elinden geleni yapacağına ve özellikle maddi konularda her zaman emin adımlar atacağına alamet eder.

Rüyada ruj sürmek ne demek?

Rüyada ruj sürdüğünüzü gördüyseniz , yakın çevrenizde ve akrabalarınızdan büyük darbe göreceğinize , büyük hayal kırıklığına uğrayıp çok üzüleceğinize delalet eder.

  Rüyada Babaya Sarılmak Neye İşarettir? Hakkında Yorum
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.