B Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Borç Ödemek

Rüyada borç ödemek, doğduğu yerleri ziyaret edeceğine (sıla-i rahimde bulunacağına) veya bir fakire iyilik yapacağına veya dünyada güçlük, zahmet çektiği işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.

  • Rüyada borç ödemek, gören kimse, üzüntü ve kederden kurtulacağına işaretle yorumlanır.
  • Bazı tabircilere göre Rüyada bir borç ödediğini gören kimsenin, yolculuktan döneceğine işarettir.

Rüyada Borç

Rüyasında borçlu olduğunu görmek, zillet ve hakarete işarettir. Rüyasında  borcunu ödediğini görmek, Rüya sahibinin, akrabalarını ziyaret edeceğine ve bir yoksulun karnını doyuracağını işaret olarak yorumlanır.

  • Bazı Yorumculara göre: Rüyasında borcunu görmek yolculuktan geri döneceğine işarettir şeklinde tabir olunur.
  • Bir kişi Rüyasında borcundan dolayı hapsedildiğini ve kendisinin de borcu olduğunu itiraf (kabul) etmiş olduğunu, aslında (uyanık halde ise borcu olmadığını) görse, bu Rüyası, onun
    günahlarının çokluğu, ahirette azaba düşeceği kötü amellere veya başına gelecek bazı belâ ve musibetlere işarettir.
  • Rüyasında birisinden borç istediğini ve alamadığını görmek, mahkemelik olduğu bir davada kendi lehine sonuç alacağına işarettir.

Borçlu olan bir kimse Rüyada  borçlandığını ve bundan da üzüntü duyduğunu görse, bu onun ummadığı, beklemediği bir yerden gelen para ile borcunu ödeyeceğine işarettir

Rüyada Borç Senedi

Rüyasında birisine borç senedi imzalayıp verdiğini görmek, Rüya   sâhibinin, o adamdan ileride bir kötülük göreceğine işarettir.

  • Rüyasında kendisine bir borç senedi imzalayıp verildiğini görmek, Rüya   sâhibinin o adama bir kötülüğü olacağına işarettir.
  • Rüyasında bir mal karşılığında borç senedi (bono) imzalayıp verdiğini görmek, değerli bir şeyinin evinden çalınacağına işaret eder şeklinde tabir olunur.

 

Borç Ödeyen Dua Yazımıza Göz Atın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu