Rüyada böcek görmek ne demek hakkında bilgi

rüyada-böcek

Rüyada böcek görmek , genel olarak gerçek yaşam da yaşanacak olan bir felakete , kişiyi çok sıkan bir endişeye ve tehlikeye işaret eder.

Bunun yanı sıra yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza , sıkıntı ve zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza , ikili ilişkilerde sorunlar yaşayacağınıza , anlayışsız olan bir eşe ya da kötü bir evliliğe , aile içi huzursuzluğa delalet eder.

Bu yüzden gerçek yaşam da çok dikkatli olmanız gerekiyor. Bazı durumlarda sevindirici haberler alabileceğinize ve olumlu gelişmeler yaşayacağınıza alamet eder.

Rüyada siyah böcek gördüyseniz , her konuda başarılı olacağınıza , sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , eğer bir konuda dikkatli olmazsanız hem üzüntü hem de sıkıntı içerisine gireceğinize ve hayatınızı tehlikeye atacağınıza işaret eder.

Rüyada büyük bir siyah böcek gördüyseniz , zor günler geçireceğinize , sıkıntılardan bir türlü kurtulamayacağınıza ve bu yüzden canınızın çok sıkkın olacağına yorulur.

Rüyada kara böcek görmek , genel olarak şansızlık , mutsuzluk , sorunlu ve sıkıntılı bir döneme giriş olarak yorumlanır.

Bunun haricinde kötü niyetli olan kişilerle karşılaşacağınıza ve girmiş olduğunuz işlerde başarısız olacağınıza delalet eder.

Rüyada kara Fatma gördüyseniz , canınızın sıkılacağı olaylar yaşayacağınıza , işlerinizin bozulacağına , zor duruma düşeceğinize ve canınızın çok sıkkın olacağına delalet eder.

  Rüyada Baskın Görmek Ne Anlama Gelir? Tabiri Nedir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.