Rüyada Birini Hamile Görmek Ne Demek ( İslami)

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada birini hamile görmek , genel olarak hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada görmüş olduğunuz hamile kişiyi eğer tanımıyorsanız o zaman yakın zaman içerisinde hayırlı bir haber alıp mutlu olacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekar ise , hem hayırlı hem de kısmetli olan birisi ile evleneceğine ve huzurlu bir yuva kuracağına işaret eder.

Eğer evli kişi gördüyse , yakın zaman da çocuk sahibi olacağına ve müjdeli bir haber alacağına alamet eder.

Uzun zamandan beri maddi olarak sıkıntı çekiyorsanız ve böyle bir rüya gördüyseniz o zaman sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza , maddi zorlukların üstesinden geleceğinize delalet eder.

Rüyada bekar olan bir kadının hamile olduğunu görmek , hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Rüya sahibinin hem sıkıntılı hem de zorlu günler geçireceğine işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , kişiyi zor günler beklediğine ve maddi olarak çok zor durumda kalacağına yorulur.

Rüyada bir kişiyi hamile olarak görmek , rüyayı gören kişinin müjdeli bir haber alacağına ve bu haber ile çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada kendinizi hamile olarak gördüyseniz ve gerçek yaşam da bekarsanız o zaman bu rüya pek hayırlı sayılmaz. Hem kendinizi hem de ailenizi zor duruma sokacak bir işe gireceğinize delalet eder.

 

  Rüyada Kendini Hamile Görmek Ne Anlama Gelir? Neye İşaret Eder? ( İslami)
5 yorum

5 thoughts on “Rüyada Birini Hamile Görmek Ne Demek ( İslami)

  1. Gerçekte üç cocuğum var rüyada ise dört cocuğum varmış ve diyorum ki dört cocuğum varmış ya yetr gerçekten dört cocuk ama üç cocuğum olsaydı bir tane daha gerekliydi diye rüya gördüm

  2. S.a., ruyamda tanimadigim (tanidigim birinin tanidigi sanki) ve sadece Allah rizasi icin yadimci olabilmek icin gittigim bir dugundeydim. Gelin ve damat genc ve guzel bir ciftti. Salona beraber girmistiler. Onlar ileri dogru yurudukce gelinin daha hizli adimlarla damattan onde ve sinirli bir sekilde yurudugunu farkettim. Gelin odasina girdiklerinde ise gelin bagirip cagirmaya baslamisti. Ruyanin baska bir bolumunde ise gelin bana hamile oldugunu ve bir erkek cocugu bekledigini mutlu ve heyacanli bir sekilde soyluyordu. Bende onun icin korkuyor ve uzuluyorum icimden. Bu durumu kimlerin bildigini soruyorum simdilik annesinin ve babaannesinin bildigini, babasina soyleyemeye hazirlandiklarini soyledi. Kendi kendime herhalde bu nedenden dolayi ruyada oyle sinirliydi diyorum. Ruyanin baska bir yerinde de yine gelin evinde kucuk bir kiz cocugu vardi. Ben bu cocucuga goz kulak olmaya calisiyordum. Hayirdir InsaALLAH. Bu ruyammi rica etsem yorumlayabilir misi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.