Rüyada Bıçaklanmak Görmek Yaralanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada bıçaklanmak , gerçek yaşam da yaşayacağınız korkuların ve endişelerin gerçek olacağına , gizlemiş olduğunuz bazı sırların artık gün yüzüne çıkacağına ve bunların çıkmasından dolayı büyük üzüntü duyacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde yakın zaman içerisinde bir yakınınızın ya da kendinizin kötü bir hastalığa yakalanacağına yorulur.

Rüyada Bıçakla Yaralandığını Görmek

Rüyada bıçakla yaralandığınızı gördüyseniz , hem ihanete uğrayacağınıza hem de hayırsız olaylarla karşılaşacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra dost olarak bildiğiniz insanların size büyük kazıklar atacağına , her açıdan büyük zararlar göreceğinize , etrafınızda bulunan insanların size kötülük yapacağına delalet eder.

Bunun için çevrenizde bulunan art niyetli insanlara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada Sırtından Bıçaklanmak

Rüyada sırtından bıçaklandığınızı gördüyseniz , hem hayırlı hem de çok güzel olaylarla karşılaşacağınıza , içerisinde bulunmuş olduğunuz zor ve sıkıntılı şeylerden kurtulup feraha kavuşacağınıza , yakınınızda bulunan dostlarınız sayesinde huzur bulacağınıza alamet eder.

Rüyada Bıçak Kullandığını Görmek

Rüyada bıçak kullandığınızı gördüyseniz , toplum tarafından çok sevilen birisi olacağınıza , güzel işler yaparak itibar sahibi olacağınıza,

girdiğiniz işlerde çok başarılı olup mevki olarak yüksek yerlere çıkacağınıza , etrafınızdaki insanlara faydalı olacak şeyler yapacağınıza işaret eder. Yani bu rüya genel olarak hayır ve kısmet olarak tabir edilir.

8 Comments

  1. Ebru 14 Aralık 2017
    • Adini senkoy 26 Mayıs 2018
  2. Cemal 9 Ocak 2018
  3. Anonim 9 Mayıs 2018
  4. merve 9 Mayıs 2018
  5. Anonim 25 Mayıs 2018
  6. Hayat 7 Temmuz 2019
  7. Kaya 29 Şubat 2020

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!