Rüyada başka bir şehre taşındığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada taşındığını görmek , duygularınızın arasında gelgitler yaşayacağınıza , bir anda sevinçli olaylarla karşılaşırken , bir anda da kötü bir haber alıp sarsılacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde getirisi çok yüksek olan işlere gireceğinize , bu işlerde çok başarılı olup yakın zaman içerisinde mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize ,

terfi edeceğinize ve edeceğiniz bu terfiden dolayı hem yeki hem de sorumluluk sahibi olacağınıza fakat sonrasında bu durumdan dolayı strese gireceğinize delalet eder.

Bazı rüya alimcilerine göre bazı olaylarla karşılaşacağınıza ve bu olaylardan dolayı yaşamınızı değiştireceğinize yorarlar.

Rüyada Başka Şehre Taşındığını Görmek

Rüyada başka bir şehre taşındığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili yepyeni bir sayfa açacağınıza , eski hayatınızı ve yaşamış olduğunuz şeyleri silip yeni bir başlangıç yapacağınıza ,

başka hayata geçiş yapacağınıza ve artık değişik duygular içerisine gireceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra kariyerinizde hedeflerinize ulaşacağınıza , hayırlı kısmetlerle karşılaşacağınıza ve mutlu bir yuva kuracağınıza alamet eder.

Rüyada Birisinin Taşındığını Görmek

Rüyada birisinin taşındığını görmek , iş veya eğitim hayatınızla ilgili önemli kararlar vereceğinize , başka bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuğun sonunda ise iyi bir kariyere sahip olacağınıza yorulur.

 

  Rüyada şal görmek örmek ve almak nedir?
7 yorum

7 thoughts on “Rüyada başka bir şehre taşındığını görmek ne anlama gelir?

  1. Ruyamda bulundugum sehirden kayseriye gitcegim ailem napcan diyor ben durmam gitcem orada ev tutcam diyorum otobuse biniyorum fakat esyalarim dokuluyor otobus duruyor .otobsten inip esyalarimi topluyorm.otobus gidiyor oara bi arabyla annem geliyor yaninda sakalli bi adam var biseyler soyluyor ben sadece gidicem diyrm terminalde otobus saat dortde kalkcak diyorm

  2. Rüyamda başka bir şehre taşınmış arkadaşımı görüyorum ve bende oraya taşınmışım. Ev ne yeni nede eski, memnunum orda olmaktan. Sonra taşıdığım yerin Medine yakınlarında olduğunu öğreniyorum çok sevinip hüzünleniyorum bana yakın değil mesafe var diyorlar ama ben yinede giderin diyorum.

  3. Ruyamda denizliye taşınıyoruz ve tuttuğum ev tahtadan ve kapısı kötü bir ev tutmuşuk bende eşime diyorum ki çocuklar antalya istiyorlar diyorum tuttuğum evden ayrılamıyoruz böyle gördüm adım huriye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.