Rüyada Balta Yada Testere ile Odun Kesmek

Rüyada Odun Kesmek

Rüyada odun kesmek , rüya sahibini çekemeyen insanların sürekli olarak zarar vermek isteyeceklerine fakat bu düşmanlara karşı büyük başarı elde edeceğinize , rekabet sonucunda kazanan taraf siz olup rahat bir nefes alacağınıza , yapmış olduğunuz işlerde başarılı olup insanların takdirini toplayacağınıza ve büyük saygınlığa sahip olacağınıza işaret eder.

Rüyada Odun Kestiğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada odun kestiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda çok zor duruma düşeceğinize , kötü olaylarla karşı karşıya kalıp çözüm yolları arayacağınıza ve sizi iş hayatınızda düşürmek isteyen kişiyi yenerek büyük üstünlük kuracağınıza delalet eder.

Rüyada Birinin Odun Kestiğini Görmek

Rüyada birisinin odun kestiğini gördüyseniz , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da çok sevmiş olduğu kişiye üzülmesine sebep olan insanlara karşı destek vereceğine ve bu destek ile bu kişileri yeneceğinize , zararların ortadan kalkacağına ve büyük bir huzura kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Balta İle Odun Kesmek

Rüyada balta ile odun kestiğinizi gördüyseniz , iş hayatınızda kötü duruma düşeceğinize , büyük sıkıntı içerisine gireceğinize ve adınızın lekeleneceğine işaret eder.

Fakat sizi batırmak isteyen kişi veya kişilere en yakın zaman içerisinde ders vereceğinize ve birisinden yardım alarak ayağı kalkacağınıza delalet eder.

Rüyada Testere İle Odun Kesmek

Rüyada testere ile odun kestiğinizi gördüyseniz , hem iş hem de aile hayatınızda sıkıntılı olan durumdan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve hayırlı evlatlara sahip olacağınıza alamet eder.

  Rüyada Sakin Ve Dalgalı Okyanusta Yüzmek Ne demek?
1 yorum

One thought on “Rüyada Balta Yada Testere ile Odun Kesmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.