Rüyada Aynada Kendini Görmek İslami ve Diyanet Yorumu

Rüyada aynada kendini görmek , yapmış olduğunuz hatalardan ve işlemiş olduğunuz suçlardan dolayı kendinizi çok kötü hissedeceğinize ve bu yüzden vicdan azabı çekeceğinize işaret eder.

Rüyayı gören kişinin iç hesaplamalar yapacağına , kendisine bundan sonra çeki düzen vereceğine , yapmış olduğu yanlışların ve doğruların artık farkına varacağına , eskiden yaptığı hataları düzeltmek için elinden geleni yapacağına yorulur.

Rüyada Aynada Kendini Farklı Görmek

Rüyada aynada kendini farklı olarak gördüyseniz , gerçek yaşam da bir şeyler sakladığınıza , yaptıklarınızdan dolayı utanç duyacağınıza ve kimseye anlatmayacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişi başka insanlara kötü davranacağına , zarar vereceğine ve sonrasında pişman olup vicdan azabı çekeceğine alamet eder.

Rüyada Kendini Şişman Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kendinizi şişman olarak gördüyseniz , kendinizi gerçek yaşam da hem beğenmiş hem de kibirli olduğunuza yorulur.

Her şeyi bildiğinizi sandığınıza , herkesin saygı duyması gerektiğini düşündüğünüze , çevrenizde bulunan insanları buna zorlayacağınıza ve bu yüzden tüm sevmiş olduğunuz insanları bir anda kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada Aynada Kendini Kel Görmek

Rüyada aynada kendinizi kel olarak gördüyseniz , gerçek yaşam da özgüveninizi kaybedeceğinize , bu zamanlarda büyük olumsuzluklarla karşılaşacağınıza , zor günler geçireceğinize alamet eder.

Bunun haricinde bazı işlerden kaçacağınıza , hem alçakgönüllü hem de iyi kalpli birisi olduğunuzdan dolayı çevrenizdeki insanlar tarafından çok sevileceğinize delalet eder.

 

  Rüyada Amcasını Görmek Ne anlama Gelir? İslami Yorumu Nedir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.