A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Ayıdan Kaçmak Ne Demek (Diyanet)

Rüyada ayıdan kaçmak , rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına , eline güzel fırsatların geçeceğine fakat bunların kaçıracağına delalet eder. Hem özel hem de iş hayatınızda seçimler olduğu zaman kesinlikle olumlu ve olumsuz tarafların iyice düşünüp ona göre karar vermeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra kaybetmiş olduğunuz fırsatları tekrardan yakalayacağınıza ve yakın zaman içerisinde tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayı Görmek Ne Demek?

Rüyada ayı gördüyseniz , güven duymuş olduğunuz kişilerle beraber tekrardan karar vereceğinize , yüzünüze karşı gülen ve iyi niyetli olan insanlara çok fazla güvenmemeniz gerektiğine ve bu kişilerden size kötülüklerin gelebileceğine yorulur.

Rüyayı gören kişi eğer temkinli olmazsa bu kötü niyetli insanlar tarafından zarara uğrayabilir.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin talihinin açılacağına , sağlıklı bir şekilde düşündüğü taktirde gelişimi ya da durumların güzel olacağına , bazı imkanları yakalayıp feraha kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Aslandan Kaçmak

Rüyada aslandan kaçtığınızı gördüyseniz , dişli olan bir rakibe ve kindar olan bir kişiye delalet eder.

Yakın zaman içerisinde hayatınızla ilgili bir değişiklik yapacağınıza işaret eder.

Bunun yanı sıra böyle bir rüya gördüyseniz eğer o zaman bu dönem içerisinde atacağınız adımlara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Özellikle vereceğiniz kararlar çok önemli.

2 Yorum

  1. Rüyamda ikitane ayi gördüm Anne Ayi ve yavrusu onlar bizim yukarmizdalar cok yüksek bir dagdayiz ve onlari gecip yukari tirman’mamiz kazim ve sonra elimde birseyler var bu Ayilara verdim ve gectik yukari ciktik sinra Ayinin yuvasinda ceviz vardi yedim cok yukari ciktikinsallah iyidir tesekkürler

  2. Ormanda 3 kahve rengi ayı gördüm beni fark edip peşinden koştukar bende kaçtım ve kurtuldum sonra aniden uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu