Rüyada Ayı Öldürmek Ve Avlamak Ne Demektir?

Rüyada ayı öldürmek , uzun zamandan beri hep üstesinden gelmeye çalışmış olduğunuz sıkıntılarından üstesinden geleceğinize,

yakın çevrenizde bulunan düşmanlarınızı yeneceğinize , hedeflerinize yaklaşacağınıza ve her zaman hayalini kurmuş olduğunuz şeylere kavuşacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra güç sahibi olacağınıza , tekrardan itibar kazanacağınıza ve çevrenizde bulunan insanların gözüne gireceğinize alamet eder.

Bu rüya genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmaktadır.

İş hayatınızda sözü geçen birisi olacağınıza , ailenizi düzene sokmak için elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza , rahata ve huzura erişeceğinize yorulur.

Rüyada Ayı Avladığını Görmek

Rüyada ayı avladığını görmek , rüyayı gören kişinin çevresinde kötü niyetli olan insanların bulunduğuna delalet eder.

Fakat bu kişi rüya sahibine hiçbir zaman zarar vermeyeceğine , ama rüyayı gören kişinin en sonunda bunları alt edeceğine,

size yapılan haksızlıkların gün ışığına çıkaracağınıza , haksızlığa ve iftiralara gelmeyeceğinize bu gibi durumlardan sıyrılacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayıya Bindiğini Görmek

Rüyada ayıya bindiğinizi gördüyseniz , çalışma hayatınızla ilgili önemli kararlar alacağınıza , bir yönetici tarafından yarar göreceğinize,

kendi işinizi kurup yeni projelere imza atacağınıza , her konuda başarılı olduğunuz için herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , takdir toplayacağınıza yorulur.

Aynı zaman da büyük bir güce sahip olacağınıza ve liderlik vasfını elinize alacağınıza işaret eder

  Rüyada Anne Görmek İslami Tabir
1 yorum

One thought on “Rüyada Ayı Öldürmek Ve Avlamak Ne Demektir?

  1. Ayiyi oldurdum sonra haps ettim sonra geldim baktim olmemisti ben oldurmekten vazgectim sonra ayiyi sevdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.