A Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Ayakkabı Çaldırmak ve Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayakkabı çaldırmak , rüyayı gören kişinin hayatından hiç memnun olmadığına , zor veya istemediği durumlarla karşı karşıya kalacağına,

emeklerinin hep boşa çıkacağına ve emeklerinin karşılığını bir türlü alamayacağına işaret eder.

Bunun haricinde rüya sahibi böyle zorluklarla karşılaştığı için yakın zaman içerisinde farklı bir yere taşınacağına delalet eder.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ayakkabı kaybettiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde zorlu olan bir döneme gireceğinize , bu süreçte karar verirken çok dikkat etmeniz gerektiğine yorulur.

Rüyayı gören kişi bu dönemde hem şansızlık hem de üzüntü yaşayacaktır. Fakat hemen endişe etmeyin çünkü ilk olarak rüyada hatırlamış olduğunuz her detayı göz önünde bulundurun.

Rüyada Ayakkabı Bulmak Nedir?

Rüyada ayakkabı bulduğunuzu gördüyseniz , geçmiş zamanda yaşamış olduğunuz zorlukların sürekli olarak aklınıza geleceğine , bu yüzden sık sık huzursuz olacağınıza delalet eder.

Bunun için bu süreçte sabırlı olmanız gerekiyor ve aceleci davranmadan hatalardan kaçının.

Rüyada Ayakkabı Dükkanına Gitmek

Rüyada ayakkabı dükkanına gittiğinizi gördüyseniz , alacağınız aceleci kararlar yüzünden başınızı ciddi anlamda belaya sokacağınıza işaret eder. Bunun için bu rüya kişi için uyarıcıdır. Bu dönem içerisinde alacağınız ve vereceğiniz kararlara çok dikkat etmeniz gerekmekte.

Rüyada Ayakkabı Satın Almak

Rüyada ayakkabı satın aldığınızı gördüyseniz , karşınıza birden fazla fırsatların geçeceğine ve eğer bu fırsatları değerlendirirseniz kazançlı olacağınıza yorulur.

2 Yorum

  1. Arkadaşıma ait taş bir eski evde arkadaşımın kızının bana verdiği ayakkabıyı çaldırdığımo gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu