Rüyada Ateş Etmek Görmek Silah Kullanmak Diyanet (İslami) Yorumu

Rüyada Ateş Etmek Görmek Silah Kullanmak Diyanet (İslami) Yorumu

Rüyada ateş etmek , yakın dostlarınızdan birisinin size büyük bir kötülük yapacağına , çevrenizdeki dostunuzdan ihanet göreceğinize , sizi bile bile haksızlığa uğratacağına işaret eder.

Bunun haricinde rüyayı gören kişinin hayırsız işlere gireceğine , hak yolundan ayrılacağına ve günaha bulaşacağına yorulur.

Uzun zamandan beri kavgalı olmuş olduğunuz bir yakınınız ile büyük bir münakaşaya gireceğinize ve böylelikle çok mutsuz olacağınıza alamet eder.

Rüyada Silah Kullanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah kullandığınızı gördüyseniz , çevrenizde iki yüzlü insanların var olduğuna ve bu kişilerin sizi zor duruma düşüreceğine bu yüzden huzurunuzun kaçacağına yorulur.

Rüyada silahı kullandıktan sonra ateş ettiğinizi gördüyseniz , uğrayacağınız haksızlıklara karşı geleceğinize , eğer silah kullanması önleniyorsa o zaman sorumluluk sahibi birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada silah gördüyseniz , kısa zaman içerisinde önemli ve aynı zaman da kalabalık olan bir toplum önünde mühim bir konuda konuşma yağacağınıza ve bu konuşma sayesinde itibar sahibi olacağınıza , yakın zaman içerisinde elde edeceğiniz başarılar sayesinde iş konumunuzda mevki olarak yükseleceğinize delalet eder.

Rüyada silahla birine ateş etmek , gerçek yaşam da hiç sevmediğiniz birisine zarar vermek isteyeceğinize alamet eder.

Bu rüya genel olarak iyiye yorumlanmaz. Eğer silahla ateş ettiğiniz kişi ölüyorsa o zaman gerçek yaşamda evliyseniz boşanacağınıza , ailevi sorunlar yaşayacağınıza yorulur.

Bunun haricinde eğer gerçekte bekarsanız işlerinizin bir türlü yolunda gitmeyeceğine , yakın zaman içerisinde işinizden ayrılacağınıza işaret eder.

Yorumlar
 1. zeki kefeli dedi ki:

  Rüyamda sivil polisden 2 adet tabancayı alıyorum.İçi temiz su dolmuş bir tenekeye ateş ediyorum
  Tenekede deliniyor ve temiz su akıyor.Daha sonra bu arkadaşla birlikte Antalyada arsa almaya
  karar veriyoruz.

 2. Umut Can dedi ki:

  Tanımadığım insanlarla bi binaya giriyoruz 3-5 kişiyi bi odaya kapatıyoruz ama kapattığımız insanların başında bekliyor binaya girdiğim kişiler elleri serbest kızlı erkekli grup odadakiler ordan kız kurtuluyor belimdeki silahı almaya çalışıyor bende izin vermiyorum kıza tokat atıyorum sonra oradan bitane erkek geliyor oda ne yapıyosun sen o silahı ver diyor ama tanımıyorum onuda yolluyorum bi şekilde ordan başka bi erkek geliyor oda silahı vereceksin demi güzel kardeşim diyor hayır diyorum vermiyorum vereceksin vermeyecem diye böyle hep münakaşa oluyor aramızda en son silahı belimden çıkarıp ilk çocuğun midesine tutuyorum sonra silahı ateş edilebilir hale kurup havaya sıkıyorum konser alanı gibi biyer her yer çok kalabalık ama bina herkes silah sesi ile kaçıyor dışarı sonra tanıdığım bi arkadaşım geliyor keşke sıkmasaydın diyor bende diyorum sıkmasaydım birine eyvallah etseydim hep eyvallah etmek Zorunda olacaktım diyorum sonra tek üzüldüğüm şey şu diyorum gitti 30 lira diyorum konser iptal oldu bunlar yüzünden diyorum dışarı çıkıyorum sonra o tartıştığım çocukların yanına gidiyor arkadaşım sonra kayboluyor ben tek kalıyorum bakınıyorum etrafa sonra uyandım zaten

 3. Anonim dedi ki:

  Ruyamda daha once tanidigim biri bize gelmis bi sebepten tartistik ve bende ona evden cik dedim oda evin kapisin acik birakara evde tartistik bende silhala ates etim daha sonra onun evine dogru indim onun govercinlerini icinde ona bakarken gövercinlerini ucmasiyla bende kactim ve uyandimYükleniyor...