Rüya TabirleriA Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Aşure Yapmak Yemek ve Dağıtmak Nedir?

Rüyada aşure yapmak , bolluk ve bereketli olan bir işe gireceğinize , gerçek yaşam da hayırlı işlere gireceğinize ve bu sayede ahrette hayır bulacağınıza delalet eder.

Dünya hayatınızda çok iyilik yaptığınız için hiç sıkıntı ve zorluk yaşamayacağınıza , zorluklarla karşılaşmayacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada aşure pişirdiğinizi gördüyseniz o zaman kazanmış olduğunuz hayır ve elde etmiş olduğunuz rızklar ile çok iyi yerlere geleceğinize yorulur.

Eğer rüyada aşure ayında ya da bu aya yaklaşırken aşure gördüyseniz , bolluk ve bereket içerisinde olacağınıza , yakın zaman içerisinde elinize yüklü miktarda para geçeceğine alamet eder.

Rüyada Aşure Yemek Nedir?

Rüyada aşure yediğinizi gördüyseniz , hem bereketle hem de hayırla tabir edilir.

Rüyada aşure pişirmek , rızık ve bereket olarak yorumlanırken , aşure yemek kişinin iç dünyasının iyi olacağına , bereketli günler yaşacağına delalet eder.

Rüyada Aşure Dağıtmak Ne Demek?

Rüyada aşure dağıttığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da hem aileniz hem de çevreniz tarafından çok sevilip sayılacağınıza,

yardımsever birisi olduğunuzdan dolayı yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardımcı olacağınıza , cömert birisi olarak bilindiğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra çevrenizdeki insanların hayır dualarını alacağınıza , saygı duyulan bir zat olacağınıza ve devlet dairesinde bir iş bularak hayatınızın kurtulacağına alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu