Rüyada Asansörde Kalmak Sıkışmak Görmek Ve Ardından Kurtulmak Ne Demektir?

Rüyada asansörde kaldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da çok başarılı olduğunuz için ve birçok insan tarafından kıskanıldığınızdan dolayı ayağınızın kaydırılacağına , çevrenizde bulunan insanların size kötülük yapacağına ve kuyunuzu kazmak için ellerinden geleni yapacaklarına alamet eder.

Yani rüyayı gören kişi bu insanlardan zarar görebilir bunun için çevresinde bulunan insanlara çok dikkat etmesi gerekmekte.

Bunun haricinde yapmış olduğunuz işte terfi edecekken bir anda engelleneceğinize , insanlar tarafından büyük zararlar göreceğinize,

bu yüzden gerçek yaşam da çok mutsuz olacağınıza ve iş konusunda sürekli olarak olumsuzluklarla karşılaşacağınıza yorulur.

Rüyada asansörde kaldıktan sonra kurtulduğunuzu gördüyseniz , çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kısa zaman içerisinde kendi çabalarınız sayesinde kurtulacağınıza , sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza ve ağladıktan sonra güleceğinize delalet eder.

Rüyada asansörde sıkışmak

Rüyada asansörde sıkıştığınızı gördüyseniz , kısa zaman içerisinde maddi kazançlar kaybedeceğinize , yapmış olduğunuz işlerin bir türlü yolunda gitmeyeceğine,

rakip kişiler tarafından büyük zararlar görüp yenileceğinize ve art niyetli olan insanlar yüzünden huzurunuzun kaçacağına yorulur.

Rüyada asansörde yukarı aşağıya doğru indiğinizi gördüyseniz , hayatınızın inişli çıkışlı olacağına , bazı durumlarda çok mutlu olurken bazı durumlarda çok mutsuz olacağınıza, huzurunuzun bir anda kaçacağına ve bir anda geri geleceğine yorulur.

Bunun haricinde maddi sıkıntılar yaşayıp çok mutsuz olacağınıza fakat kısa zaman içerisinde huzur bulup tekrardan mutlu olacağınıza alamet eder.

  Rüyada Aslan Yavrusu Görmek Diyanet
1 yorum

One thought on “Rüyada Asansörde Kalmak Sıkışmak Görmek Ve Ardından Kurtulmak Ne Demektir?

  1. Amerikada ikiz kuleler vurulmadan o gecePeygamber efendimizi gördüm.Çölde at üzerindeydi yanında at uzerinde bir kişi daha vardı.Başka biri geldi Peygamber efendimizi kolundan tutup at uzerinden indirmeye çalışırken Peygamber efendimiz “İslamiyet tehlikede”diye defalarca bağırdı .Ben mudehale etmeye çalıştım.Fakat, civa gibi bir ortam vardı.O kişinin ellerini bir turlu cekemedim çok uğraştım.Bu şekilde uyandım.Sabah Rahmetli Babama anlattım ve işime gittim.Sanırım 09.15 idi saat babam beni telefon ile arayıp olayı söyledi.Ve suçun Islamiyete atıldığini soyledi.VE gercekten iş yerimdeki entrikalar nedeniyle ufak insanların oyunları nedeniyle cok sevdiğim işimden ayrildim.Hemde kaçarcasına koşarak sanki .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.