Rüyada Armut Toplamak (Diyanet Yorumu)

Rüyada armut toplamak , rüyayı gören kişinin sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağına , parasal olarak birilerinden yardım alacağına delalet eder.

Rüyada olgunlaşmış armut toplamak , genel olarak kişinin maddi anlamda rahata kavuşacağına , parasal olarak ufak tefek borçlarınızı ödeyip onlardan kurtulacağınıza yorulur.

Bu rüyayı gören kişi eğer genç birisi ise o zaman aydınlık bir geleceğinizin olacağına , parmakla gösterilen biri haline geleceğinize , kıdemli ve aynı zaman da kültürlü birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada Ham Armut Toplamak

Rüyada ham armut topladığınızı gördüyseniz , sağlık açısından kötü günler yaşayacağınıza , çevrenizde bulunan insanlara yalan söyleyerek onları aldatacağınıza alamet eder.

Rüyada armut görmek Ne Demek?

Rüyada armut görmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüya sahibinin ferahlığa kavuşacağına , fakir ise helal yoldan rızık geleceğine , sıkıntılı günlerden kurtulacağına , yaşlı ise ömrünü artık tamamlayacağına işaret eder.

Rüyada Mevsimsiz Armut Görmek

Rüyada mevsimsiz armut gördüyseniz , helal yoldan para kazanacağınıza ya da size miras kalacağına yorulur.

Rüyada Ağaçta Armut Görmek

Rüyada ağaçta armut gördüyseniz , ailenizle beraber çok mutlu bir yaşam süreceğinize , huzurlu ve sağlıklı olacağınıza , aklınızda bulunan planları gerçekleştireceğinize ve en sonunda emellerinize ulaşacağınıza delalet eder.

Rüyada Armut Yemek

Rüyada armut yemek , gerçek yaşam da bekarsanız kısmetinizin açılacağına ve yakın zaman içerisinde evleneceğinize , evliyseniz hayırlı bir evladınızın olacağına işaret eder.

  Rüyada Arı Sokması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Armut Toplamak (Diyanet Yorumu)

  1. Fındık bahçesinde fındık toplamaya indim sepete birde baktım küçük küçük sarı armutları avuç avuç sepete koyuyorum

  2. Ruyada bir komsunun evinin oraya gidiyorum o komsuda beni karsiliyor.Kapinin onunde armut agaci var komsum armut agacinin ustune cikip onu silkeliyordu bende armudun altinda dusenleri posetin icine koyuyordum sonra epey topladiktan sonra tamam bukadar yeter dedim posetikaldirayim dedim kaldiramadim..S.Memis

  3. ruyamda bir armut bahcesindeyim dibine dökülmus iri armutlar sarisidA var topladim birtanede yedim birde yagmur yagiyor toplarken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.