Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek Ne demek? Neye Çıkar?

Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek , Eğer bu rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman yakın zaman içerisinde kısmetinin açılıp karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine yorulur.

Fakat kişi eğer evliyse o zaman bir hayırlı evlada sahip olacağına delalet eder.

Evli olan kişi böyle bir rüya gördüyse o zaman evliliğinin güzelleşeceğine , hoş bir geçime yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre , yakın zaman içerisinde bir yerden haber alacağınıza , iyi olaylarla karşılaşacağınıza ve hayatınızın bundan sonra çok güzel olacağına alamet eder.

Rüyada Gelinlik Giyen Kadın Görmek Ne Demek?

Rüyada gelinlik giyen bir kadın gördüyseniz , hem hayırlı hem de müjdeli bir haber alıp çok sevineceğinize , güzel bir geleceğe sahip olacağınıza , ferah içerisinde yaşayacağınıza , iyi huylu ve düşünceli bir eşe sahip olacağınıza , mutlu bir yuva kuracağınıza işaret eder.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek Ne Demek?

Rüyada siyah gelinlik giymek , bir kişinin sizin için hayırsız bir dilekte bulunacağına , sizi sıkıntıya sokacak bir dua edeceğine yorulur.

Bunun haricinde hayırlı olmayan bir evlilik yapacağınıza , bazı sorunlarla karşı karşıya kalıp moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada eğer beyaz gelinlik gördüyseniz o zaman hayırlı ve güzel haberler alıp çok mutlu olacağınıza delalet eder.

  Rüyada Göbek Bağı Görmek Nedir? Anlamı Hakkında Bilgi
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek Ne demek? Neye Çıkar?

  1. Arkadaşım beni rüyasında evimden davulla gelin çıkarken gelinlikle ağlayarak görmüş tabiri nedir acaba?

  2. Rüyamda aynı okulda okuduğum kızla birlikte bir arabanın arka koltuğunda Kız arkadaşım gelinlikle bende damatlıkla oturuyorduk arabayı sürende benim en yakın arkadaşımdı dümdüz yolda bizden başka kimse yoktu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.