Rüyada Arabanın Yandığını ve Söndüğünü Görmek

Rüyada arabanın yandığını görmek , maddi konularda büyük sıkıntılar içerisine gireceğinize , zor zamanlar geçirip moralinizin bozuk olacağına , malınızda eksiklikler olacağına ve girmiş olduğunuz işlerde başarılı olamayacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra aile bireyleri ile tartışmalar yaşayacağınıza , manevi olarak zor duruma düşeceğinize , ahiret hayatını hiç umursamayacağınıza ve sadece dünya için çalışacağınıza , günahlar işleyip bazı insanların kalplerini kıracağınıza alamet eder.

Rüyada Yanan Arabaya Binmek

Rüyada yanan arabaya bindiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde tehlikeli olan bir duruma düşeceğinize , size zarar verecek ve arkanızdan kuyunuzu kazacak bir arkadaşlıklar kuracağınıza işaret eder.

Bu arkadaşlar size zarar vermek için ellerinden geleni yapacaklardır ve bunun için seçeceğiniz arkadaşlara her zaman dikkat edin.

Yoksa endişeli ve korku dolu günler geçirebilirsiniz.

Rüyada arabanın söndüğünü gördüyseniz , işleyeceğiniz bir günahtan dolayı pişman olacağınıza ve daha sonrasında Allah’a tövbe edeceğinize,

arka arkaya gelen zorluklardan sonra rahatlayıp ferahlayacağınıza , kötü giden her şeyin bir anda yoluna gireceğine ve bundan sonra dertsiz tasasız günler geçirip hem mutlu hem de huzurlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Yanan Arabanın Altında Kalmak

Rüyada yanan arabanın altında kaldığınızı gördüyseniz , hem zarar edeceğiniz hem de maddi olarak büyük sıkıntı içerisine gireceğiniz bir işte çalışacağınıza,

ticaret konusunda çok başarısız olacağınıza ve insanlara karşı her zaman olumsuz tavırlar sergileyeceğinize delalet eder.

  Rüyada At Görmek, Rüya Tabiri ve Yorumları
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada Arabanın Yandığını ve Söndüğünü Görmek

  1. Rüyamda arabamin altında 5 yaşındaki kızım ateş yakmış anne koş ateş diyor koşuyorum arabaya binip çeksem korkuyorum araba çalışınca alev alır diye içeri gidip havluları ıslatıp koşup baya zorluk ile ateşleri sonduruyorum birde gece oluyor bu olay havanın karanlık olduğunu fark ediyorum. Bu rüyayı sabah namazını kılıp yatmistim ondan sonra gördüm

  2. Arabanın yandığını gördüm hızla yanımdan geçdi daha sonra söndünü duman çıkdığını gördüm

  3. Rüyamda keñdi arabam beyaz ama kırmızı renkteki araba yandı sönmüş bir şekilde gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.