Rüyada Arabada Gitmek Kullanmak ve İnmek Ne Demek?

Rüyada araba gitmek , gerçek yaşam da eğer evli değilseniz o zaman yakın zaman içerisinde kız istemeye gideceğinize veya evinize hayırlı birisinin geleceğine , başınızın bağlanacağına ve mutlu bir evlilik yapıp huzurlu aile kuracağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra hem makam hem de mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize , işinizde çok ilerleyeceğinize , iyi yerlere geleceğinize ve çok başarılı olacağınıza yorulur.

Eğer araba ile uzun bir yola çıktığınızı gördüyseniz , her zaman dua etmiş olduğunuz bir olayın yakın zaman içerisinde gerçekleşeceğine,

hayallerinize en sonunda kavuşacağınıza ve mutluluğunuzun artacağına , manevi açıdan huzurlu olacağınıza alamet eder.

Rüyada Arabadan İnmek

Rüyada arabadan indiğinizi gördüyseniz , bu günlerde çok şanslı birisi olacağınıza fakat sonradan biteceğine , çok çalışıp istemiş olduğunuz şeylere ulaşacağınıza , bu zamana kadar birikimleriniz sayesinde sıkıntılı günlerinizi aşacağınıza ve huzurlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Yaşacağınız zorlu dönemde aklınız ve zekanız sayesinde bu günleri kolaylıkla atlatacağınıza ve her şeyin yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada Araba Kullanmak Ne Demek?

Rüyada araba kullanmak , gerçek yaşam da başka insanlara söz geçirebildiğinize , liderlik vasfına geldiğinize ve size zarar vermek isteyen insanları hayatınızdan uzaklaştıracağınıza yorulur.

Özgüvenli , iyi yürekli ve aynı zaman da akıllı olduğunuz için karşınıza çıkan her zoru atlatacağınıza , her işi kolay bir şekilde halledeceğinize ve yoluna koyacağınıza delalet eder.

Bunun yanı sıra her zaman planlı bir şekilde çalışacağınıza ve belirlemiş olduğunuz hedefe ulaşmak için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza işaret eder.

  Rüyada Altın Çaldırmak Kaybettiğini Görmek Ne Demek?
1 yorum

One thought on “Rüyada Arabada Gitmek Kullanmak ve İnmek Ne Demek?

  1. rüyamda beyaz araba sürüyordum sonra bir baktım şimdi görüşmediğim iki arkadşım yürüyorlar onlara hani sizde arabayla gelicektiniz iki araba gidicektik diyorum onlar yürüyor diye bende arabadaninip onlarla yürüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.