Rüyada Araba Yangını Görmek Ne Demek İslami?

Rüyada Araba Yanması

Rüyada araba yangını görmek , gerçek yaşam da kurmuş olduğunuz planlarınızın alt üst olacağına , planlamış olduğunuz hiçbir şeyin düzgün gitmeyeceğine , iş hayatınızda olumsuzluklarla karşılaşacağınıza , maddi olarak dibe vuracağınıza ve parasal anlamda ciddi problemler yaşayacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde hiç beklemediğiniz bir dostunuzdan veya arkadaşınızdan büyük zarar göreceğinize , birisine güvenip onunla iş yapmış olduğunuz kişi sizi yarı yolda bırakacağına ve hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi eğer güvensiz olan kişilerle anlaşmalar yaparsa zor duruma düşeceğine yorulur. Yani bunun için kişi kesinlikle bu dönem içerisinde kimseye kefil olmamalıdır. Kefil olursanız borç üzerinize kalabilir.

Rüyada Yanan Arabaya Binmek

Rüyada yanan arabanın içerisine bindiğini gördüyseniz , hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız karar ile hayatınızı tehlikeye sokacağınıza , bugüne kadar kazanmış olduğunuz mal varlığınızın tehlikeye gireceğine yorulur.

Bunun için bir şeye karar verirken her zaman iki kere düşünün.

Bu rüya özellikle etrafınızda bulunan güvenilmez insanlara işaret eder. Yani etrafınızda size düşman olan ve yükselmenizi hiçbir zaman istemeyen kişilerin olduğuna yorulur.

Rüyada Arabanın Patlaması

Rüyada arabanın patladığını gördüyseniz , beklemediğiniz bir anda musibetlerle karşılaşacağınıza alamet eder.

Eğer böyle bir rüya gördüyseniz gerçek yaşam da çok dikkatli olmalısınız , tehlikeli olan durumlardan ve insanlardan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın.

  Rüyada Aşı Olmak Ne Demek? (Diyanet)
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.