Rüyada Araba Satmak Görmek İslami Tabiri

Rüyada Araba Satmak Görmek İslami Tabiri

Rüyada araba satmak , gerçek yaşam da ev veya arabanızı satacağınıza , bazı zorluklarla karşı karşıya kalıp bu zorlukların üstesinden geleceğinize , çevrenizdeki insanların sizi eleştirip kınayacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişi kısa süreliğine maddi olarak sıkıntı yaşayabilir ve yaşayacağı bu sıkıntılar ailesini de çok etkileyecektir.

Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin yalanla hareket edeceğine ve dünyevi hayatına çok büyük önem verip ahiret hayatını unutacağına delalet eder.

Rüyada Arabasını Tanıdık Birine Satmak

Rüyada arabanızı tanıdık birisine sattığınızı gördüyseniz , bir yerden yüksek miktarda gelir elde edeceğinize , geçiminizin çok kolay olacağına , bereketli bir hayata kavuşacağınıza yorulur.

Bunun haricinde iş konusunda çok başarılı olup terfi alacağınıza , yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize ve bu sayede tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza yorulur.

Aynı zaman da istek ve arzularınızın gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada arabayı çok ucuza sattığını görmek , elinize geçecek olan fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğinize , bir süre boyunca sıkıntılar içerisinde olacağınıza,

iş hayatınızda karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendiremeyip zorlu bir döneme gireceğinize ve psikolojinizin bozulacağına yorulur.

Yani kısacası kişi üzüntülü bir döneme girip maddi olarak sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Fakat bu uzun sürmeyecektir kısa zaman sonra tekrardan eski halinize geri döneceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...