Rüyada Araba Çarpması Görmek Diyanet Ve İslami Yorum

Rüyada araba çarpması görmek , içerisinde bulunmuş olduğunuz çevrede hareketleriniz , hal ve tavırlarınızdan dolayı birçok kişinin sizi garip karşılayacağına , ülkenin veya kültürünüz farklıysa içerisinde bulunduğunuz topluma uyum sağlayamayacağınıza işaret eder.

Fakat her zaman sakin olup akıllı davranın. Bu şekilde topluma çok kolay ayak uydurabilirsiniz.

Bunun yanı sıra geçmiş zamanda yapmış olduğunuz hataları düzelteceğinize , daha uyumlu olacağınıza , iyi niyetli arkadaşlar edineceğinize ve hoşgörülü olduğunuz için etrafınızdaki insanlardan takdir göreceğinize alamet eder.

Rüyada Araba Çarpmasından Kurtulmak 

Rüyada araba çarpmasından kurtulduğunuzu gördüyseniz , başınıza gelecek olan kötü şeylerden ve kötü durumlardan kolayca kurtulacağınıza,

mutlu bir yaşam süreceğinize , elinize yüklü miktarda para geçeceğine ve bu para ile ileride başarılı işler yapacağınıza , tanınan birisi olacağınıza ve krizleri her zaman fırsatlara çevireceğinize yorulur.

Rüyada Çocuğuna Araba Çarpması

Rüyada çocuğunuza araba çarptığını gördüyseniz , hem aile ilişkilerinde hem de iş hayatında can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza , aile içerisinde sürekli olarak sağlık sorunlarının yaşanacağına , iş ortamında ise geçim zorluğu yüzünden kavgaların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Arabanın Kaza Yapması Ne Demek?

Rüyada bir arabanın kaza yapması , yaşamış odluğunuz ülkeyi veya şehri yakın zaman içerisinde terk edip başka bir semte taşınacağınıza , farklı bir yaşam alanı oluşturup daha mutlu olacağınıza alamet eder.

  Rüyada aslan görmek İslami
14 yorum

14 thoughts on “Rüyada Araba Çarpması Görmek Diyanet Ve İslami Yorum

  1. Rüyamda evimin önüne patpatla eltilerim ve eşleri gediler hepsi beraber tütün sarıp içmeye başladılar ve ben bunaçok kızdım aracı kulanan bari içmesin diye patpatı çalıştırıp yürüdük birden önümüze asker arbası çıtı ve içndeaskerin hamile eşi ve çocuğu ölmüş bir asker yaralı komutan onları arca bindirip götrdü ben eltilerime çok kızmıştın sizde cevap istiyorum

  2. Rüyamda ben eşim ve küçük kızımın yol kenarında eve gidiyorduk kamyon marketin birine mal indiriyor yanlız kamyonun dorsesi uzun bir boşluk var kafa kısmıyla Demir’den başka kırmızı kamyon da son sürat o boşluktan geçerek kızıma çarptığını gördüm kamyon çok hızlı gidiyordu ve durmadı bende arkasından bağırdım kızım korkudan kaçmış bir sokağa korkudan titriyor eli yüzü kandı yanlız bu kazada kızım çok hafıf yaralanmıştı eli sıyrılmış kan olmuştu kızımı kucağıma aldım eline yüzüne bulaşan kanı yıkamak İçin Çeşme’ye gidiyorum o yolun ortasında markete mal indiren yerden tekrar geçiyordum ama bu sefer marketin içinden geçtim ve elini yüzünü yıkadım

  3. rüyamda 3 yasi daki oglum yol kenarinda bisiklet biniyordu biranda araba cikti önce oglumu aldı altina sonra otobüse carpti oyle durdu oglum kanlar icinďe yerde yatiyordu ve bn cok etkilendim bu rüyadann

  4. Rüyamda lise arkadaşlarım vardı onlarla otururken kızlarım geldi onlar geldikten sonra heryerden araba çıktı önce küçük kızımı ezdi sonra büyük kızımı küçük kızım felç gibi olmuştu büyük kızımda birşey yoktu ve bu rüyayı benim ilk görüşüm değil 3-4 defa gördüm ve her gördüğümde daha çok etkileniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.