Rüyada Antep Fıstığı Görmek Ne Demek (Diyanet)

Rüyada Antep fıstığı görmek diyanete göre , gerçek yaşam da yaşamış olduğunuz sıkıntılı ve zor günlerin üstesinden gelebilmek için büyük çaba sarf edeceğinize,

hem maddi hem de manevi açıdan büyük bir zarara uğrayacağınıza , çevrenizde çok sevmiş olduğunuz ve size çok değer veren birisinin yapacağı yardım ile tüm sorunların üstesinden geleceğinize , tüm borçlarınızı ödeyip stresten kurtulup artık mutlu ve huzurlu bir yaşama kavuşacağınıza yorulur.

Rüyada Antep Fıstığı Yemek Ne Demek?

Rüyada Antep fıstığı yediğinizi gördüyseniz , rüyayı gören kişinin hayatındaki her şeyin yolunda gideceğine , her konuda çok başarılı olup iş konusunda mevki olarak yüksek yerlere geleceğine,  herkes tarafından sevilip sayılacağına ve takdir göreceğine alamet eder.

Bunun haricinde ün kazanacağına , kazanacağı bu ün sayesinde bazı sorunlarını çok hızlı bir şekilde çözeceğine ve böylelikle rahata kavuşacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre , iş hayatınızda terfi edeceğinize , sözü geçen birisi olacağınıza ve yüksek bir makama ulaşacağınıza yorarlar.

Rüyada Antep Fıstığı Kabuğu Almak

Rüyada Antep fıstığı kabuğu aldığınızı gördüyseniz , hem sosyal hem de iş hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşıp sıkıntılı günler yaşayacağınıza fakat bu sorunların üstesinden kısa zaman içerisinde geleceğinize,

karşınıza birden fazla fırsatların çıkacağına , maddi açıdan çok rahatlayacağınıza ve manevi olarak da çok huzurlu olacağınıza işaret eder.

  Rüyada Asma Kilit Görmek (Diyanet)
1 yorum

One thought on “Rüyada Antep Fıstığı Görmek Ne Demek (Diyanet)

  1. Rüyada fıstık gördüm ve sonra o fıstık ağacı çok küçük tü yerdey di ağaçlar boyu küçüktü ve iki kırmızı fıstık gördüm koparıp elime aldım ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.