Rüyada Anneyi Hamile Görmek Neye İşarettir? İslami Anlamı

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada anneyi hamile görmek , gerçek yaşam da hem hayırlı hem de çok güzel günler yaşayacağınıza , iş hayatınızda yeni atılımlara gireceğinize , maddi açıdan sıkıntı yaşıyorsanız bunun artık son bulacağına ve artık rahata kavuşacağınıza delalet eder.

Fakat olumsuz bir şekilde bakarsak , sıkıntılı bir döneme gireceğinize , ailenizle beraber bir tartışma yaşayıp moralinizin çok bozuk olacağına , üzgün bir olayla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada görülen doğum genel olarak kişinin tüm sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağına , huzurlu günler geçireceğine,

işlemiş olduğu günahların af olacağına , sürekli olarak tövbe ve dua edeceğine , yaptığı yanlışlardan dolayı çok pişman olup Allah’tan af dileceğine ve yapmış olduğu hataları bir daha yapmayacağına yorulur.

Rüyada annenizi doğum yaparken veya yaptıktan sonra gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da annenizi yakın zaman içerisinde kaybedeceğinize işaret eder.

Eğer rüyada kendi doğumunuzu görürseniz o zaman da sizin ailenizden veya yakın çevrenizde bulunan birisinin ölüm haberini alıp buna çok üzüleceğinize delalet eder

. Maddi durumunuz iyi değilse ve rüyanızda annenizin doğum yaptığını gördüyseniz , yakın zaman içerisinde maddi durumunuzun düzeleceğine , hem mal hem de mülk sahibi olacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi eğer zenginse , iş veya ev hayatıyla ilgili bazı zorluklarla karşılaşacağına , maddi olarak büyük zorluklar yaşayacağına ve bunları aşmak için elinden geleni yapacağına alamet eder.

  Rüyada hırsız görmek nedir? İslami Yorum
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.