Rüyada Anneanne Görmek Ne demek (Diyanet Yorumu)

Rüyada anneanne görmek diyanet kaynağına göre , etrafınızda sürekli olarak sizin için dua eden insanların olduğuna , hayırlı işlerle ve hayırlı insanlarla haşır neşir olacağınıza,

büyüklerinizden olan anneanne , dede veya babaannenize kötü şeyler yapsanız bile onların her zaman sizin iyiliğinizi isteyeceklerine ve sizin için her zaman hayır duaları yapacaklarına delalet eder.

Tabi bu olay sadece büyüklerden değil aynı zaman da sizi çok seven akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan da olabilir.

Rüyada Anneanneye Sarılmak

Rüyada anneanne ile sarıldığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da işleyeceğiniz bir kötülükten dolayı çok pişman olacağınıza , bunun için gidip o kişiden özür dileyeceğinize alamet eder.

Çok sevmiş olduğunuz insanın kalbini kırıp daha sonra çok pişman olup inadınızı kırıp kalbini kırmış olduğunuz kişiden özür dilemek zorunda kalacağınıza ve en sonunda o kişinin gönlünü alacağınıza yorulur.

Rüyada Anneanne Dede Görmek

Rüyada anneanne ile dede gördüyseniz , geçmiş günleri çok arayacağınıza , çocukluğunuzu özleyeceğinize , yaşanmış olan güzel günleri geride bırakmak isteyeceğinize işaret eder.

Rüyada Anneannenin Elini Öpmek

Rüyada anneannenin elini öptüğünüzü gördüyseniz , hem hayırlı hem de vefalı birisi olduğunuza , büyüklerinize karşı saygılı olacağınıza ve kimsenin kalbini kırmayacağınıza delalet eder.

Yani bu rüya kişi için çok hayırlıdır ve her zaman iyiye yorumlanır.

  Rüyada Alay Etmek ( Diyanet Tabiri)
1 yorum

One thought on “Rüyada Anneanne Görmek Ne demek (Diyanet Yorumu)

  1. Hastanede yata n ananem bastonuna dayanmis eski bir evde uyuyyordu.iyimisin anane dedim.iyiyim dedi solgundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.